Dom ProduktyUltradźwiękowy procesor cieczy

Profesjonalny ultradźwiękowy procesor cieczy Wydajne uzdatnianie wody

Orzecznictwo
Chiny Hangzhou Powersonic Equipment Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Hangzhou Powersonic Equipment Co., Ltd. Certyfikaty
Im Online Czat teraz

Profesjonalny ultradźwiękowy procesor cieczy Wydajne uzdatnianie wody

Profesjonalny ultradźwiękowy procesor cieczy Wydajne uzdatnianie wody
Profesjonalny ultradźwiękowy procesor cieczy Wydajne uzdatnianie wody Profesjonalny ultradźwiękowy procesor cieczy Wydajne uzdatnianie wody Profesjonalny ultradźwiękowy procesor cieczy Wydajne uzdatnianie wody

Duży Obraz :  Profesjonalny ultradźwiękowy procesor cieczy Wydajne uzdatnianie wody

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Rps-sonic
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: RPS-SONO20-3000
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1SZT
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Pudełko tekturowe
Czas dostawy: 5-8 dni
Zasady płatności: T/T, Western Union
Możliwość Supply: 200 SZTUK / MIESIĄC

Profesjonalny ultradźwiękowy procesor cieczy Wydajne uzdatnianie wody

Opis
Częstotliwość: 20kHz Moc: 3000 W.
Generator: generator cyfrowy Róg: Stopu tytanu
Pojemność: 20 l / min
High Light:

ultradźwiękowy sonikator homogenizatora

,

ultradźwiękowy przerywacz komórek

sonochemia ultradźwiękowa dużej mocy do ultradźwiękowego uzdatniania wody

Parametr

Model SONO20-1000 SONO20-2000 SONO15-3000 SONO20-3000
Częstotliwość 20 ± 0,5 kHz 20 ± 0,5 kHz 15 ± 0,5 kHz 20 ± 0,5 kHz
Moc 1000 W. 2000 W. 3000 W. 3000 W.
Napięcie 220/110 V. 220/110 V. 220/110 V. 220/110 V.
Temperatura 300 ℃ 300 ℃ 300 ℃ 300 ℃
Nacisk 35 MPa 35 MPa 35 MPa 35 MPa
Intensywność dźwięku 20 W / cm² 40 W / cm² 60 W / cm² 60 W / cm²
Maksymalna pojemność 10 l / min 15 l / min 20 l / min 20 l / min
Materiał główki końcówki Stopu tytanu Stopu tytanu Stopu tytanu Stopu tytanu

Wprowadzenie:

Jako główny środek transportu na morzu, statki odegrały ogromną rolę w handlu międzynarodowym. Jeśli jednak mikroorganizmy znajdujące się w wodach balastowych statku zostaną uwolnione lokalnie bez oczyszczania, zanieczyszczą lokalne środowisko ekologiczne i poważnie zaszkodzą różnorodności biologicznej, a nawet zagrozą zdrowiu ludzkiemu. Istnieje ponad 20 rodzajów, ale żadna z tych metod nie może spełnić pięciu standardów bezpieczeństwa, praktyczności, oszczędności, wydajności i tolerancji środowiskowej zaproponowanych przez IMO. Efekt kawitacji ultradźwiękowej może zabić wszystkie rodzaje życia morskiego i chronić ocean. Bezpieczeństwo i życie obiektu.

Ultradźwiękowe uzdatnianie wody balastowej

Organizmy porastające morskie można podzielić na trzy następujące kategorie

  • Miękkie narośla, takie jak gąbki;
  • Bakterie i jednokomórkowa materia organiczna, taka jak różne rodzaje bakterii i glonów;
  • Twarde zwierzęta morskie, takie jak pąkle, małże itp.

Najbardziej szkodliwymi gatunkami są głównie organizmy silnie porastające

  • Uszkodzi powierzchnię konstrukcji metalowej, co spowoduje miejscową korozję;
  • Większe organizmy porastające mogą blokować rury doprowadzające i odprowadzające wodę, wymienniki ciepła itp., Co poważnie wpływa na bezpieczeństwo obiektów morskich i ich żywotność.

Pęcherzyki powietrza w cieczy wytwarzają ponad kilkaset atmosfer i wysoką temperaturę tysięcy stopni Celsjusza w chwili zerwania, co może powodować, że przywiązania stworzeń morskich szybko się odklejają i niszczą naskórkowe komórki stworzeń morskich osiągnięcie celu zapobiegania stworzeniom morskim. Technologia kawitacji ultradźwiękowej ma swoje zalety. Ma nie tylko prostą konstrukcję urządzenia i wygodną obsługę, ale także nie powoduje wtórnego zanieczyszczenia. Najważniejsze jest to, że fala ultradźwiękowa i kawitacja hydrodynamiczna mają lepszy efekt synergistyczny, a zużycie energii nie jest wysokie.

Biologiczna technologia ultradźwiękowej obrony morskiej została zastosowana w praktyce i osiągnęła dobre wyniki. Technologia ma zalety prostoty, oszczędności, wydajności i ochrony środowiska. Może nie tylko usunąć przywiązanie stworzeń morskich na wewnętrznej ścianie rurociągu wody morskiej i ekranu filtra, ale także zabić larwy stworzeń morskich.

Technologię degradacji ultradźwiękowej zanieczyszczeń organicznych w ściekach można zastosować samodzielnie lub efekt kawitacji ultradźwiękowej można połączyć w celu połączenia technologii degradacji ultradźwiękowej z innymi technologiami oczyszczania w celu degradacji i usunięcia zanieczyszczeń organicznych. Istnieją następujące rodzaje połączonych technologii:
1. Ultradźwiękowy w połączeniu z ozonem do oczyszczania ścieków, w połączeniu z ultradźwiękową degradacją, sterylizacją i dezynfekcją ozonem do oczyszczania ścieków.
2. Połączone zastosowanie ultradźwięków i nadtlenku wodoru do oczyszczania ścieków w celu degradacji, sterylizacji i dezynfekcji zanieczyszczonych zbiorników wodnych.
3. Ultradźwiękowy w połączeniu z promieniami ultrafioletowymi do oczyszczania ścieków. Technologia chemii fotoakustycznej wykorzystuje technologie światła ultradźwiękowego i ultrafioletowego w celu zmniejszenia synergistycznych i uzupełniających efektów ich odpowiednich zdolności degradujących. Jest skuteczny wobec typowych zanieczyszczeń organicznych, takich jak fenol, tetrahydrokarbon, trihydrometan i kwas trichlorooctowy, ulega degradacji, tak że produktami degradacji czterech substancji są woda, dwutlenek węgla, C1- lub krótkołańcuchowe kwasy tłuszczowe, które łatwo ulegają biodegradacji.
4. Ultradźwiękowy w połączeniu z technologią magnesowania do oczyszczania ścieków. Magnetyzacja może nie tylko osiągnąć separację ciał stałych od cieczy, ale także degradować substancje organiczne, takie jak ChZT i BZT. Może również odbarwić farbującą wodę.
5. Ultradźwięki mogą być również stosowane jako technologia pomocnicza w tradycyjnym sterylizacji chemicznej. Gdy oczyszczanie ścieków na dużą skalę odbywa się tradycyjnymi metodami chemicznymi, zwiększenie promieniowania ultradźwiękowego może znacznie zmniejszyć ilość czynników chemicznych.

Szczegóły kontaktu
Hangzhou Powersonic Equipment Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: admin

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)