Dom ProduktyUltradźwiękowe zgrzewanie punktowe

Róg ze stopu aluminium 35khz 800w Ultradźwiękowa zgrzewarka punktowa

Orzecznictwo
Chiny Hangzhou Powersonic Equipment Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Hangzhou Powersonic Equipment Co., Ltd. Certyfikaty
Im Online Czat teraz

Róg ze stopu aluminium 35khz 800w Ultradźwiękowa zgrzewarka punktowa

Róg ze stopu aluminium 35khz 800w Ultradźwiękowa zgrzewarka punktowa
Róg ze stopu aluminium 35khz 800w Ultradźwiękowa zgrzewarka punktowa Róg ze stopu aluminium 35khz 800w Ultradźwiękowa zgrzewarka punktowa Róg ze stopu aluminium 35khz 800w Ultradźwiękowa zgrzewarka punktowa

Duży Obraz :  Róg ze stopu aluminium 35khz 800w Ultradźwiękowa zgrzewarka punktowa

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: Rps-sonic
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: RPS-SW35
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 szt
Cena: negotiable
Szczegóły pakowania: Karton
Czas dostawy: 1 dzień
Zasady płatności: T / T, Western Union
Możliwość Supply: 200 sztuk / miesiąc

Róg ze stopu aluminium 35khz 800w Ultradźwiękowa zgrzewarka punktowa

Opis
częstotliwość: 35 kHz moc: 800w
kolor: Biały Materiał klaksonu: Stop aluminium
waga: 5 kg w sumie
High Light:

Ultradźwiękowa zgrzewarka punktowa 800 W

,

ultradźwiękowa zgrzewarka punktowa 35 kHz

,

Ultradźwiękowa zgrzewarka punktowa z tubą aluminiową

Przenośna ultradźwiękowa zgrzewarka punktowa 35 kHz o dużej mocy 800 W Niskie zużycie energii

 
 
Wprowadzenie:
Zgrzewarka ultradźwiękowa do tworzyw sztucznychto sprzęt spawalniczy opracowany w dziedzinie zgrzewania tworzyw sztucznych, w skrócie określany jako ultradźwiękowa zgrzewarka do tworzyw sztucznych.Sprzęt do zgrzewania ultradźwiękowego to zaawansowana technologia spawania gotowanych produktów z tworzyw sztucznych.Wszystkie rodzaje gotowanych części z tworzywa sztucznego można poddawać zgrzewaniu ultradźwiękowemu.Podczas spawania wyrobów z tworzyw sztucznych nie dodawaj żadnych klejów, wypełniaczy ani rozpuszczalników, ani nie zużywaj dużej ilości ciepła.Posiada zalety łatwej obsługi, dużej prędkości spawania, dużej wytrzymałości spawania i wysokiej wydajności produkcji.Dlatego coraz szerzej stosuje się technologię zgrzewania ultradźwiękowego.
 
Parametr:

PozycjaParametrKorzyść:Podanie

Ultradźwiękowa spawarka ręczna 28 kHz
Typ prosty

▪ 28 kHz 800 W.
▪ Generator cyfrowy
▪ Klakson dostosowany
▪ Stop aluminium i stal i stop tytanu
▪ Zasilanie: 220v 50 / 60HZ

1. lekki generator, lekka spawarka ręczna.Generator 120 * 120 * 380, masa całkowita 5KG, z generatorem 4kg i spawarka ręczna 28Khz 1kg, spawarka ręczna 35Khz 0,8kg.Garnitur do obsługi ręcznej.
2. Obudowa ze specjalnego stopu metalu, obudowa spawarki ręcznej jest lekka, ale mocna, niełatwa do odkształcenia, dłuższa żywotność.
3. Generator cyfrowy, może śledzić samą częstotliwość, jest łatwy w obsłudze.Regulowany czas wyjścia / spawania, kombinezon do obsługi ręcznej i maszyny.

Tkanina PP PVC tkana PE ABS
PS Nylon PU PET Wszystkie materiały termoplastyczne, grubość 8 mm w max.
 
Prosty garnitur do obsługi ręcznej / maszynowej.
Kombinezon pistoletowy do obsługi ręcznej.
 

 
Ultradźwiękowa spawarka ręczna 28 kHz
Typ broni

Ultradźwiękowa spawarka ręczna 35 kHz
Typ prosty

▪ 35 kHz 500 W.
▪ Generator cyfrowy
▪ Klakson dostosowany
▪ Stop aluminium i stal i stop tytanu
▪ Zasilanie: 220v 50 / 60HZ

Tkanina PP PVC tkana PE ABS
PS Nylon PU PET Wszystkie materiały termoplastyczne, grubość 5 mm w max.
 
Prosty garnitur do obsługi ręcznej / maszynowej.
Kombinezon pistoletowy do obsługi ręcznej.
 

Ultradźwiękowa spawarka ręczna 35 kHz
Typ broni

Dla lepszej aplikacji lepiej przed zamówieniem podzielić się ze mną wszystkimi informacjami o materiale, materiale, grubości, sposobie działania, wymaganej prędkości.
Dostarczamy również ultradźwiękową spawarkę ręczną 20 kHz 40 kHz.

 
 
Zasada działania
Gdy fala ultradźwiękowa zostanie przyłożona do powierzchni styku z tworzywa termoplastycznego, wygeneruje dziesiątki tysięcy drgań o wysokiej częstotliwości na sekundę.Ten rodzaj drgań o wysokiej częstotliwości osiąga określoną amplitudę.Energia ultradźwiękowa jest przenoszona do strefy zgrzewania przez górny element zgrzewany.Interfejs spawalniczy ma dużą odporność akustyczną, więc mogą wystąpić lokalne wysokie temperatury.Ponadto ze względu na słabą przewodność cieplną tworzyw sztucznych nie można było ich uwolnić w czasie i zebrać w strefie zgrzewania, co spowodowało szybkie stopienie powierzchni stykowych obu tworzyw i po przyłożeniu pewnego nacisku zostały one połączone jeden.Kiedy ultradźwięki przestaną działać, pozwól ciśnieniu utrzymywać się przez kilka sekund, aby zestaliły się i uformowały, tak aby utworzył się silny łańcuch molekularny, aby osiągnąć cel spawania, a wytrzymałość spawania może być zbliżona do wytrzymałości surowca .Jakość zgrzewania ultradźwiękowego tworzyw sztucznych zależy od trzech czynników: amplitudy głowicy zgrzewającej przetwornik, zastosowanego ciśnienia oraz czasu zgrzewania.Można regulować czas zgrzewania i ciśnienie zgrzewarki.Amplituda jest określana przez przetwornik i klakson.Istnieje odpowiednia wartość dla interakcji tych trzech wielkości.Gdy energia przekracza odpowiednią wartość, ilość topnienia tworzywa sztucznego jest duża, a spawany materiał łatwo się odkształca;jeśli energia jest mała, zgrzewanie nie jest łatwe, a zastosowane ciśnienie nie może być zbyt duże.Ten optymalny nacisk jest iloczynem długości krawędzi spawanej części i optymalnego nacisku na 1 mm krawędzi.
 
Zalety:
Ten przełączany ultradźwiękowy sprzęt do zgrzewania punktowego może swobodnie przełączać się między dwoma metodami trzymania
Punktowe zgrzewanie ultradźwiękowe pistoletowe maszyna: Kształt został zaprojektowany zgodnie z ergonomią.Ultradźwiękowy wyłącznik startowy znajduje się na spustie pistoletu, co jest wygodne do podnoszenia i użytkowania.Szczególnie nadaje się do spawania poziomego lub pionowego.
Zgrzewarka ultradźwiękowa z prostym uchwytem: Kształt to konstrukcja z prostej rury.Ultradźwiękowy przełącznik startu znajduje się na zewnątrz rury prostej, co jest wygodne do ręcznego spawania i przenoszenia.

 
Róg ze stopu aluminium 35khz 800w Ultradźwiękowa zgrzewarka punktowa 0

Szczegóły kontaktu
Hangzhou Powersonic Equipment Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Fiona

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)