Dom ProduktyZasilacz ultradźwiękowy

Generator ultradźwiękowy o dużej mocy 2600 w 20 kHz do spawania

Orzecznictwo
Chiny Hangzhou Powersonic Equipment Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Hangzhou Powersonic Equipment Co., Ltd. Certyfikaty
Im Online Czat teraz

Generator ultradźwiękowy o dużej mocy 2600 w 20 kHz do spawania

Generator ultradźwiękowy o dużej mocy 2600 w 20 kHz do spawania
Generator ultradźwiękowy o dużej mocy 2600 w 20 kHz do spawania Generator ultradźwiękowy o dużej mocy 2600 w 20 kHz do spawania

Duży Obraz :  Generator ultradźwiękowy o dużej mocy 2600 w 20 kHz do spawania

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: Rps-sonic
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: RPS-DG4200
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 szt
Cena: negotiable
Szczegóły pakowania: Karton
Czas dostawy: 1 dzień
Zasady płatności: T / T, Western Union
Możliwość Supply: 200 sztuk / miesiąc

Generator ultradźwiękowy o dużej mocy 2600 w 20 kHz do spawania

Opis
częstotliwość: 20 kHz moc: 2600 W.
High Light:

Generator ultradźwiękowy o dużej mocy 20 kHz

,

generator ultradźwiękowy o dużej mocy 2600 w

,

generator do spawania ultradźwiękowego 25 kHz

Generator ultradźwiękowy o dużej mocy 20 kHz 2600 W do spawania ultradźwiękowego

 

Co'generator ultradźwięków?
Generator ultradźwięków, zwany zwykle zasilaczem ultradźwiękowym.Jego funkcją jest konwersja naszej sieci zasilającej (220 V 110 V lub 380 V, 50 lub 60 Hz) na sygnał AC o wysokiej częstotliwości, który pasuje do przetwornika ultradźwiękowego.Z postaci obwodu wzmacniającego można zastosować liniowy obwód wzmacniający i obwód zasilacza impulsowego, a ultradźwiękowe źródło zasilania o dużej mocy ogólnie przyjmuje postać obwodu zasilacza impulsowego pod względem wydajności konwersji.Zasilacze liniowe mają również swój własny zakres zastosowań, co ma tę zaletę, że obwód nie może być ściśle wymagany.
Dopasowanie umożliwia ciągłą i ciągłą zmianę częstotliwości roboczej.Z obecnej sytuacji w przemyśle ultradźwiękowym generatory ultradźwięków dzieli się głównie na samowzbudne i oddzielne wzbudzone źródło zasilania.
Zasada działania generatora ultradźwiękowego polega na tym, że najpierw generuje sygnał o określonej częstotliwości przez generator sygnału, który może być sygnałem sinusoidalnym lub sygnałem impulsowym.Ta określona częstotliwość jest częstotliwością przetwornika i jest zwykle stosowana do ultradźwięków w urządzeniu ultradźwiękowym.Częstotliwość to 20 KHz, 25 KHz, 28 KHz, 33 KHz, 40 KHz, 60 KHz, 70 kHz, 100 KHz.

Generator ultradźwiękowy o dużej mocy 2600 w 20 kHz do spawania 0

Zalety


1. Wysoka stabilność: całkowicie cyfrowe układy scalone, wykorzystanie importu z USA interferencja z wysokowydajnymi procesorami, zmniejszając liczbę komponentów, upraszcza strukturę sprzętu, poprawiając w ten sposób niezawodność system.
2. Automatyczne śledzenie częstotliwości: technologia cyfrowej syntezy częstotliwości w połączeniu z cyfrowym śledzeniem częstotliwości pętli z synchronizacją fazową złożonej technologii sterowania, może wyeliminować temperaturę, obciążenie statyczne, obszar obróbki, zużycie narzędzia i inne czynniki dryfujące wady konwencjonalnego regulatora analogowego nie do pokonania, sprzyjająca regulacja parametrów, łatwa modyfikacja za pomocą oprogramowania, łatwe dostosowanie schematu sterowania i uzyskanie różnorodnych nowych kontroli strategie.
3. Silna moc wyjściowa: zastosowanie modułów mocy IGBT oraz jego wzbudzonej struktury obwodu oscylacyjnego, moc wyjściowa jest ponad 1,5 razy że konwencjonalnego samowzbudnego obwód.
4. Bezstopniowa regulacja amplitudy: Amplituda może natychmiast zwiększać lub zmniejszać proces regulacji, może być również regulowana mikro, może skutecznie zapobiegać spawaniu tworzyw sztucznych o idealnych rozmiarach, skutecznie zmniejszając szok zużycia, oparzenia i tak dalej.Wadliwy zakres ustawień amplitudy od 10% do 100%.
5. Inteligentne trzy zabezpieczenia i alarm o błędach: ochrona przed prądem stałym, ochrona przed przesunięciem częstotliwości, całkowita moc wyjściowa jest zbyt duża, aby ją chronić.Awaria sprzętu, generator przestanie działać i poinformuje technika o odpowiedniej przyczynie awarii rozwiązywanie problemów.
6. Inteligentna technologia kontroli amplitudy w zamkniętej pętli do osiągnięcia Regulacja amplitudy, niezależna od wejściowego napięcia zasilania i wahań obciążenia, wpływa na amplitudę pozostałości wyjściowych stały.
7. Dwa rodzaje trybów spawania przełączają się tam iz powrotem, dzięki czemu spawanie, lutowanie i lepsze są bardziej precyzyjne wyniki.


Instrukcja obsługi
Pierwszy.Struktura generatora ultradźwiękowego

 

Szczegóły kontaktu
Hangzhou Powersonic Equipment Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Fiona

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)