Dom ProduktyUltradźwiękowe urządzenie tnące

20khz 1000w ultradźwiękowa maszyna do cięcia żywności do mrożonych ciast

Orzecznictwo
Chiny Hangzhou Powersonic Equipment Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Hangzhou Powersonic Equipment Co., Ltd. Certyfikaty
Im Online Czat teraz

20khz 1000w ultradźwiękowa maszyna do cięcia żywności do mrożonych ciast

20khz 1000w ultradźwiękowa maszyna do cięcia żywności do mrożonych ciast
20khz 1000w ultradźwiękowa maszyna do cięcia żywności do mrożonych ciast 20khz 1000w ultradźwiękowa maszyna do cięcia żywności do mrożonych ciast 20khz 1000w ultradźwiękowa maszyna do cięcia żywności do mrożonych ciast

Duży Obraz :  20khz 1000w ultradźwiękowa maszyna do cięcia żywności do mrożonych ciast

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: Rps-sonic
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: C20-305
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 szt
Cena: negotiable
Szczegóły pakowania: Karton
Czas dostawy: 1 dzień
Zasady płatności: T / T, Western Union
Możliwość Supply: 200 sztuk / miesiąc

20khz 1000w ultradźwiękowa maszyna do cięcia żywności do mrożonych ciast

Opis
częstotliwość: 20 kHz moc: 1000 W.
Szerokość: 305 mm Wysokość: 130 mm +
High Light:

Ultradźwiękowa maszyna do cięcia żywności 1000 W

,

ultradźwiękowa maszyna do cięcia żywności 20 kHz

,

ultradźwiękowa maszyna do cięcia ciasta 20 kHz

20Khz 1000w Łatwa do czyszczenia ultradźwiękowa maszyna do cięcia żywności do mrożonych ciast
 

Jaka jest zasada cięcia ultradźwiękowego?

Zasada działania przecinarki ultradźwiękowej jest zupełnie inna niż konwencjonalna.Wykorzystuje energię ultradźwiękową do topienia ciętego materiału.Dzięki temu cięcie ultradźwiękowe nie wymaga ostrej krawędzi tnącej, nie wymaga dużego nacisku i nie powoduje odprysków ani złamań.Jednocześnie, ponieważ ostrze tnące jest poddawane wibracjom ultradźwiękowym, opór tarcia jest szczególnie mały, a cięty materiał nie przywiera łatwo do ostrza.Jest to szczególnie skuteczne w przypadku cięcia lepkich i elastycznych materiałów, zamrożonych materiałów, takich jak żywność, guma itp. Lub przedmiotów, na które nie można wywierać nacisku.

Ultradźwiękowa maszyna do cięcia żywności wykorzystuje zaawansowaną technologię cięcia ultradźwiękowego, aby wytwarzać wibracje ultradźwiękowe korpusu noża podczas krojenia żywności, krojenia żywności, resztki jedzenia nie utknęły na korpusie noża, a nacięcie jest czyste.Urządzenie nadaje się do krojenia różnych produktów spożywczych, zwłaszcza lepkich, takich jak czekolada, ptasie mleczko, toffi, ciasto jujube i tym podobne.

Ultradźwiękowy nóż tnący bezpośrednio ładuje energię ultradźwiękową na frez, a nóż staje się frezem z falami ultradźwiękowymi.Podczas cięcia materiału materiał jest głównie zmiękczany i topiony przez energię ultradźwiękową, a krawędź tnąca noża służy jedynie jako pozycjonowanie szczeliny, wytwarzanie energii ultradźwiękowej i materiał oddzielający.Ta metoda cięcia jest odpowiednia do cięcia grubych, grubych, długich itp. Materiałów, których ustawienie deski do krojenia jest niewygodne.Takich jak produkcja surowej gumy z mieszalnika gumy, cięcie rur, mrożone mięso, cukierki, cięcie czekolady, płytki drukowane lub ręczne maszyny do cięcia.

Cechy ultradźwiękowego noża do żywności:

1. Wysoka precyzja cięcia i stały kształt materiału.
2. łatwe do zastosowania w zautomatyzowanej produkcji.
3. powierzchnia cięcia ma dobre wykończenie i dobrą przyczepność.
4. szybki, wysoka wydajność, brak zanieczyszczeń.
Posiadamy przecinarki ręczne oraz w pełni automatyczne przecinarki.Przecinarka ręczna jest niewielka, ma piękny wygląd i jest łatwa w obsłudze.Można go zastąpić różnymi specyfikacjami i różnymi nożami do cięcia materiału, aby uzyskać idealny sprzęt do cięcia.W pełni zautomatyzowany sprzęt tnący wyposażony jest w sterowaną komputerowo głowicę tnącą do rozkroju partii materiału.
Ten ultradźwiękowy nóż do żywności wykorzystuje wibracje ultradźwiękowe, aby zmniejszyć opór tarcia między ostrzem a żywnością.Płynnie tnie ostrze, zmniejsza resztki jedzenia podczas procesu cięcia i zwiększa produktywność.Wykorzystuje wibrujący uchwyt, który jest prosty w obsłudze oraz cichy i cichy podczas cięcia, bez wibracji.To urządzenie wibruje z wysoką częstotliwością 40 KHZ lub 20 KHZ.To niskie tarcie pozwala ostrzu tnącemu na płynne cięcie żywności, dzięki czemu powierzchnia cięcia jest czysta, piękna i nieodkształcalna.
Jiayuanda Technology - Profesjonalni producenci i dostawcy ultradźwiękowych krajalnic do żywności w Chinach, dostarczający do sprzedaży produkty ultradźwiękowe.Witamy w sprzedaży hurtowej najlepszego ultradźwiękowego noża do żywności w konkurencyjnej cenie z naszej fabryki.


Podanie:
Przecinarki ultradźwiękowe można stosować do dzielonych ciast wielowarstwowych z kremem, laminowanych musów, ciastek jujube, ciastek kanapkowych na parze, napoleona, bułek szwajcarskich, ciastek brownie, tiramisu, kanapek z serem, kanapkami z szynką i innych wypieków.Może ciąć różnorodne pieczone i mrożone produkty spożywcze, takie jak okrągłe, kwadratowe, wachlarzowe, trójkątne itp. Możemy również zapewnić niestandardowe rozwiązania ultradźwiękowe zgodnie z potrzebami klienta i istniejącymi warunkami.Witamy w testach próbnych.
Podstawowa konstrukcja maszyny do cięcia fal akustycznych: przetwornik ultradźwiękowy, róg ultradźwiękowy, przecinarka ultradźwiękowa, generator ultradźwięków.
Generator ultradźwięków
Energia z sieci jest przetwarzana na prąd przemienny o wysokim napięciu o wysokiej częstotliwości i przesyłana do przetwornika ultradźwiękowego.Przetwornik ultradźwiękowy jest odpowiednikiem urządzenia do konwersji energii, które przekształca wejściową energię elektryczną w energię mechaniczną, czyli fale ultradźwiękowe.Przetwornik ultradźwiękowy obraca się do przodu i do tyłu w kierunku wzdłużnym, a częstotliwość ruchu teleskopowego jest równa częstotliwości prądu przemiennego o wysokiej częstotliwości dostarczanego przez napędzające źródło energii.
Przetwornik ultradźwiękowy ze wzmacniaczem
Róg ultradźwiękowy wzmacnia amplitudę wyjściową przetwornika ultradźwiękowego.
Ultradźwiękowy nóż tnący
Następnie zwiększ amplitudę i skup ultradźwięki.
Wyprowadzane są fale ultradźwiękowe, a energia ultradźwiękowa jest koncentrycznie wprowadzana do części tnącej materiału, który ma być cięty przez krajarkę.Pod działaniem ogromnej energii ultradźwiękowej ta część natychmiast mięknie i topi się, a siła jest znacznie zmniejszona.Cięcie materiału uzyskuje się przy niewielkiej sile.

20khz 1000w ultradźwiękowa maszyna do cięcia żywności do mrożonych ciast 020khz 1000w ultradźwiękowa maszyna do cięcia żywności do mrożonych ciast 1

Funkcje ultradźwiękowego cięcia żywności:
Układane w stosy, zasilacze ultradźwiękowe i zestawy generatorów do montażu panelowego do obudowy NEMA, integracji i sekwencjonowania
Sztywne mocowanie ultradźwiękowe wzmacniacze dla lepszej stabilności stosu
Wymienne, chłodzone powietrzem przetwornice (dostępny również korpus ze stali nierdzewnej)
Zatwierdzone przez przemysł spożywczy tytanowe ostrze, tnące i rogi noża
FEA przeanalizowała projekty tub pod kątem długiej żywotności i dokładności amplitudy
 

Szczegóły kontaktu
Hangzhou Powersonic Equipment Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Fiona

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)