Dom ProduktyNarzędzie do spawania ultradźwiękowego

Urządzenie do zgrzewania ultradźwiękowego Earloop 20 kHz 2000 W.

Orzecznictwo
Chiny Hangzhou Powersonic Equipment Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Hangzhou Powersonic Equipment Co., Ltd. Certyfikaty
Im Online Czat teraz

Urządzenie do zgrzewania ultradźwiękowego Earloop 20 kHz 2000 W.

Urządzenie do zgrzewania ultradźwiękowego Earloop 20 kHz 2000 W.
Urządzenie do zgrzewania ultradźwiękowego Earloop 20 kHz 2000 W. Urządzenie do zgrzewania ultradźwiękowego Earloop 20 kHz 2000 W. Urządzenie do zgrzewania ultradźwiękowego Earloop 20 kHz 2000 W. Urządzenie do zgrzewania ultradźwiękowego Earloop 20 kHz 2000 W.

Duży Obraz :  Urządzenie do zgrzewania ultradźwiękowego Earloop 20 kHz 2000 W.

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: Rps-sonic
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: RPS-2000E
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 szt
Cena: negotiable
Szczegóły pakowania: Karton
Czas dostawy: 1 dzień
Zasady płatności: T / T
Możliwość Supply: 200 sztuk / miesiąc

Urządzenie do zgrzewania ultradźwiękowego Earloop 20 kHz 2000 W.

Opis
częstotliwość: 20 kHz moc: 2000 W.
Obwód: Cyfrowy
High Light:

Urządzenie do zgrzewania ultradźwiękowego 2000 w

,

urządzenie do zgrzewania ultradźwiękowego 20 kHz

,

urządzenie do zgrzewania ultradźwiękowego na ucho

20khz 2000w Stabilne ultradźwiękowe urządzenie spawalnicze do spawania maski chirurgicznej N95 z pętlą na uszy

Urządzenie do zgrzewania ultradźwiękowego Earloop 20 kHz 2000 W. 0

Pozycja Parametr
Częstotliwość 20 KHZ
Moc 2000 W.
Rozmiar rogu 110 * 20
Materiał rogu Stal lub stop tytanu
waga 14,5 kg

Urządzenie do zgrzewania ultradźwiękowego Earloop 20 kHz 2000 W. 1

Co'generator ultradźwięków?

 

Generator ultradźwięków, zwany zwykle zasilaczem ultradźwiękowym.Jego funkcją jest konwersja naszej sieci zasilającej (220 V 110 V lub 380 V, 50 lub 60 Hz) na sygnał prądu przemiennego o wysokiej częstotliwości, który pasuje do przetwornika ultradźwiękowego.Z postaci obwodu wzmacniającego można zastosować liniowy obwód wzmacniający i obwód zasilacza impulsowego, a ultradźwiękowe źródło zasilania o dużej mocy ogólnie przyjmuje postać obwodu zasilacza impulsowego pod względem wydajności konwersji.Zasilacze liniowe mają również swój własny zakres zastosowań, co ma tę zaletę, że obwód nie może być ściśle wymagany.

Dopasowanie umożliwia ciągłą i ciągłą zmianę częstotliwości roboczej.Z obecnej sytuacji w przemyśle ultradźwiękowym generatory ultradźwięków dzieli się głównie na samowzbudne i oddzielne wzbudzone źródło zasilania.

Zasada działania generatora ultradźwiękowego polega na tym, że najpierw generuje sygnał o określonej częstotliwości przez generator sygnału, który może być sygnałem sinusoidalnym lub sygnałem impulsowym.Ta określona częstotliwość jest częstotliwością przetwornika i jest zwykle stosowana do ultradźwięków w urządzeniu ultradźwiękowym.Częstotliwość to 20 KHz, 25 KHz, 28 KHz, 33 KHz, 40 KHz, 60 KHz, 70 kHz, 100 KHz.

 

Zarówno materiał przetwornika, jak i materiał tuby do zgrzewania ultradźwiękowego są krytyczne.

Przetwornik składa się z dwóch kluczowych materiałów: piezoelektrycznej blachy ceramicznej i aluminium.Piezoelektryczny arkusz ceramiczny wpływa głównie na wzrost temperatury arkusza ceramicznego.Dobre wióry ceramiczne, takie jak: Chiny Risheng, Niemcy Serang, podstawowa temperatura wzrasta do około 50 stabilnych.Maksymalna temperatura, jaką może wytrzymać chip ceramiczny, wynosi 70 stopni, więc dobra kontrola wzrostu temperatury jest pierwszym kluczem do żywotności.RPS-SONIC wybiera chipy ceramiczne Risheng i nigdy nie używa chipów ceramicznych innych małych marek.

Aluminiowy materiał przetwornika przenosi głównie ciśnienie przetwornika.Dlatego konieczne jest użycie wysokiej jakości aluminium.Jeśli materiał aluminiowy nie jest dobry, może wystąpić pęknięcie aluminium w przetworniku.Wszystkie aluminiowe przetworniki RPS-SONIC są importowane z Japonii.

 

materiały rogów do spawania ultradźwiękowego dotyczą głównie rozpraszania ciepła i problemów z żywotnością.Zasadniczo formy stalowe są używane w maszynach maskujących, ale w rzeczywistości, biorąc pod uwagę kwestię żywotności, najlepszym wyborem są narzędzia ścierne ze stopu tytanu.W czasach świetności maszyny maskującej czas wymiany narzędzia ściernego może wpłynąć na Twoje dochody w wysokości kilkudziesięciu tysięcy, dlatego w pewnych warunkach lepiej wybrać materiały ze stopu tytanu.Nawet membrana stalowa wiąże się z wieloma problemami materiałowymi, takimi jak skd11, DC53, D2 itp., Więc dobrych narzędzi ściernych nie można oddzielić od dobrych materiałów.Oczywiście cena jest również bardzo ważnym czynnikiem.RPS-SONIC dostarcza formy z różnych modeli i materiałów, które można dobrać według własnego użytku.Nie ma problemu z materiałami ściernymi na zamówienie.

 

Cechy:

Automatyczne śledzenie częstotliwości: system automatycznie śledzi częstotliwość rezonansową rogu spawalniczego.Rekompensuj rozstrojenie spowodowane przez ciepło i inne przyczyny.

Cyfrowa regulacja częstotliwości: Częstotliwość robocza jest sterowana cyfrowo przez mikrokontroler.

Cyfrowe ustawienie amplitudy: Ta funkcja umożliwia użytkownikom ustawienie precyzyjnych amplitud zgodnie z wymaganiami aplikacji, co zapewnia większy zakres i powtarzalność ustawień niż w przypadku systemów analogowych.

Amplituda może być regulowana w szerokim zakresie: 1% ~ 100% bezstopniowa, co różni się od wad tradycyjnych generatorów, które są trudne do pracy przy niskiej amplitudzie.

Szybki mikrokontroler: wewnętrzny mikrokontroler działa z częstotliwością do 168 MHz, który może dokładnie i na czas kontrolować warunki pracy.

Kontrola i interwał próbkowania 0,5 milisekundy: 2000 próbkowania i kontrola procesu spawania na sekundę.

Kolorowy ekran dotykowy: dzięki kolorowemu ekranowi i dotykowi realizowana jest przyjazna i łatwa w użyciu interakcja człowiek-komputer, a wrażenia są lepsze.

Współistnienie przycisków i dotyku: wspólne funkcje mogą zapewnić lepszą interakcję za pomocą przycisków.Wśród nich przyciski wykorzystują silikonowe klawisze, które mają lepsze wyczucie.

Język operacyjny: użytkownik może wybrać odpowiedni język na ekranie startowym: obecnie obsługuje tylko język angielski i chiński.

Początek skośny: zasilanie ultradźwiękowe i róg spawalniczy uruchamiają się z najbardziej odpowiednią prędkością wynurzania, aby zmniejszyć ciśnienie elektromechaniczne systemu.

Wibracje po spawaniu: użytkownik może uruchomić ultradźwięki po zakończeniu procesu spawania i utrzymywania ciśnienia, a obrabiany przedmiot przyklejony do rogu spawalniczego zostanie strząśnięty.

Monitorowanie jakości spawania: definiowany przez użytkownika alarm procesu.Gdy jest poza zakresem wadliwych produktów zdefiniowanych przez użytkownika, system wygeneruje alarm przypominający


Urządzenie do zgrzewania ultradźwiękowego Earloop 20 kHz 2000 W. 2
Urządzenie do zgrzewania ultradźwiękowego Earloop 20 kHz 2000 W. 3
Urządzenie do zgrzewania ultradźwiękowego Earloop 20 kHz 2000 W. 4
Urządzenie do zgrzewania ultradźwiękowego Earloop 20 kHz 2000 W. 5
Urządzenie do zgrzewania ultradźwiękowego Earloop 20 kHz 2000 W. 6
Urządzenie do zgrzewania ultradźwiękowego Earloop 20 kHz 2000 W. 7
Urządzenie do zgrzewania ultradźwiękowego Earloop 20 kHz 2000 W. 8
Urządzenie do zgrzewania ultradźwiękowego Earloop 20 kHz 2000 W. 9

Szczegóły kontaktu
Hangzhou Powersonic Equipment Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Fiona

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)