Dom ProduktyUltradźwiękowy procesor cieczy

Polygonatum Ekstrakcja polisacharydów Ultradźwiękowa kruszarka do komórek 20 kHz 1000 W.

Orzecznictwo
Chiny Hangzhou Powersonic Equipment Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Hangzhou Powersonic Equipment Co., Ltd. Certyfikaty
Im Online Czat teraz

Polygonatum Ekstrakcja polisacharydów Ultradźwiękowa kruszarka do komórek 20 kHz 1000 W.

Polygonatum Ekstrakcja polisacharydów Ultradźwiękowa kruszarka do komórek 20 kHz 1000 W.
Polygonatum Ekstrakcja polisacharydów Ultradźwiękowa kruszarka do komórek 20 kHz 1000 W. Polygonatum Ekstrakcja polisacharydów Ultradźwiękowa kruszarka do komórek 20 kHz 1000 W.

Duży Obraz :  Polygonatum Ekstrakcja polisacharydów Ultradźwiękowa kruszarka do komórek 20 kHz 1000 W.

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: Rps-sonic
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: RPS-SONO20
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 szt
Cena: negotiable
Szczegóły pakowania: Karton
Czas dostawy: 1 dzień
Zasady płatności: T / T
Możliwość Supply: 200 sztuk / miesiąc

Polygonatum Ekstrakcja polisacharydów Ultradźwiękowa kruszarka do komórek 20 kHz 1000 W.

Opis
częstotliwość: 20 kHz moc: 100-1000 w
Materiał klaksonu: Stopu tytanu Rozmiar klaksonu: Dostosowane
Generator: Typ cyfrowy Podanie: Podział komórek
High Light:

Ultradźwiękowa kruszarka do komórek 20 kHz

,

ultradźwiękowa kruszarka do komórek 1000 W

,

ultradźwiękowy procesor polisacharydowy Polygonatum

20Khz Ultradźwiękowy pulweryzator komórek o dużej mocy do ekstrakcji polisacharydu Polygonatum

Parametr

 

Model SONOL20-300 SONOL20-500 SONOL28-300 SONOL40-100
Częstotliwość 20 ± 0,5 kHz 20 ± 0,5 kHz 28 ± 0,5 kHz 40 ± 0,5 kHz
Moc 300 W. 500 W. 300 W. 100 W.
Napięcie 220/110 V. 220/110 V. 220/110 V. 220/110 V.
Temperatura 300 ℃ 300 ℃ 300 ℃ 300 ℃
Nacisk 35 MPa 35 MPa 35 MPa 35 MPa
Maksymalna pojemność 2 l / min 5 l / min 1 l / min 0,5 l / min
Materiał główki końcówki Stopu tytanu Stopu tytanu Stopu tytanu Stopu tytanu

Opis

 

Ultradźwiękowy pulweryzator komórek opiera się na efekcie kawitacji fal ultradźwiękowych w cieczy.Przetwornik generuje siłę ścinającą o dużej sile w cieczy w górnej części głowicy narzędzia przez róg poprzez energię elektryczną, tworząc zmienne ciśnienie wody o wysokiej częstotliwości i rozszerzając wnękę. Eksplozja miażdży komórki.Może być stosowany do rozbijania tkanek zwierzęcych i roślinnych, komórek, bakterii i zarodników oraz może być używany do emulgowania, oddzielania, rozpraszania, homogenizacji, ekstrakcji, odgazowywania, czyszczenia i przyspieszania reakcji chemicznych itp. Ultradźwiękowe rozpylacze do komórek są szeroko stosowane w nauczanie, badania naukowe i produkcja w dziedzinie biochemii, mikrobiologii, chemii medycznej, chemii powierzchni, fizyki, zoologii, agronomii, medycyny i farmacji.

 

Zasada

 

Ultradźwięki to elastyczna fala mechaniczna w ośrodku materialnym.Jest formą fluktuacji, dzięki czemu może służyć do wykrywania fizjologicznych i patologicznych informacji organizmu ludzkiego, a także do diagnostyki ultrasonograficznej.Jednocześnie jest też formą energii.Kiedy w organizmie przenoszona jest pewna dawka ultradźwięków, interakcja między nimi może spowodować zmianę funkcji i struktury organizmu, czyli biologiczny efekt ultradźwięków.

Kruszarka ultradźwiękowa do komórek ma głównie działanie termiczne, efekt kawitacji i wpływ mechaniczny na komórki.

Efekt termiczny polega na tym, że kiedy ultradźwięki rozchodzą się w ośrodku, siła tarcia hamuje drgania molekularne wywoływane przez ultradźwięki, które przekształcają część energii w miejscową hipertermię (42-43 ℃), ponieważ krytyczna śmiertelna temperatura normalnej tkanki jest 45,7 ℃, podczas gdy tkanka nowotworowa Normalne tkanki są bardzo wrażliwe, więc metabolizm komórek nowotworowych jest upośledzony w tej temperaturze, co wpływa na syntezę DNA, RNA i białek, zabijając w ten sposób komórki rakowe, podczas gdy normalne tkanki nie są naruszone.

Efekt kawitacji to tworzenie się wakuoli w organizmie pod wpływem promieniowania ultradźwiękowego, a mechaniczne ciśnienie ścinające i turbulencje są generowane przez wibracje wakuoli i ich gwałtowną implozję, powodując krwotok guza, zapadanie się tkanki i martwicę.Ponadto, chwilowa wysoka temperatura (około 5000 ° C) i wysokie ciśnienie (do 500 × 104Pa) są generowane, gdy pęka pęcherzyk kawitacyjny, który może termicznie dysocjować parę wodną z wytworzeniem · rodników OH i · atomów H, które składają się z · Rodniki OH i · H Reakcje redoks wywołane przez atomy mogą prowadzić do degradacji polimeru, inaktywacji enzymów, peroksydacji lipidów i zabijania komórek.

Efekt mechaniczny jest głównym efektem działania ultradźwięków.Naprzemienne ściskanie i rozszerzanie się cząstek ośrodka podczas propagacji ultradźwięków stanowi zmianę ciśnienia, która powoduje uszkodzenie struktury komórki.Siła efektu zabijania jest ściśle związana z częstotliwością i intensywnością ultradźwięków.

 

Funkcjonować

 

Ultradźwiękowy rozpylacz komórek może być używany do badań naukowych w medycynie.Badania w medycynie to przede wszystkim szerokie wykorzystanie funkcji kruszenia.Ten aspekt ma wyjątkowo wysokie wymagania techniczne.

Rozdrabniacz ultradźwiękowy do komórek może być używany do miażdżenia komórek zwierzęcych, roślinnych, bakterii, zarodników zębów lub tkanek.Zdysperguj metale ziem rzadkich i różne nieorganiczne proszki mineralne.

Kruszarka ultradźwiękowa do komórek jest idealnym urządzeniem do przyspieszenia reakcji chemii, biologii i fizyki oraz przyspieszenia odgazowania cieczy.

Ultradźwiękowy rozpylacz do komórek może wytwarzać lateks o wielkości prawie jednej setnej mikrona;homogenizować „niemieszalną” mieszaninę;polimeryzować niektóre substancje i wytrącać inne.

 

Kino

 

Polygonatum Ekstrakcja polisacharydów Ultradźwiękowa kruszarka do komórek 20 kHz 1000 W. 0

 

Szczegóły kontaktu
Hangzhou Powersonic Equipment Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Fiona

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)