Dom ProduktyNarzędzie do spawania ultradźwiękowego

PP PE 35Khz 800w Ultradźwiękowy sprzęt spawalniczy z generatorem cyfrowym

Orzecznictwo
Chiny Hangzhou Powersonic Equipment Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Hangzhou Powersonic Equipment Co., Ltd. Certyfikaty
Im Online Czat teraz

PP PE 35Khz 800w Ultradźwiękowy sprzęt spawalniczy z generatorem cyfrowym

PP PE 35Khz 800w Ultradźwiękowy sprzęt spawalniczy z generatorem cyfrowym
PP PE 35Khz 800w Ultradźwiękowy sprzęt spawalniczy z generatorem cyfrowym PP PE 35Khz 800w Ultradźwiękowy sprzęt spawalniczy z generatorem cyfrowym PP PE 35Khz 800w Ultradźwiękowy sprzęt spawalniczy z generatorem cyfrowym PP PE 35Khz 800w Ultradźwiękowy sprzęt spawalniczy z generatorem cyfrowym PP PE 35Khz 800w Ultradźwiękowy sprzęt spawalniczy z generatorem cyfrowym

Duży Obraz :  PP PE 35Khz 800w Ultradźwiękowy sprzęt spawalniczy z generatorem cyfrowym

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: Rps-sonic
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: RPS-W35
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 szt
Cena: negotiable
Szczegóły pakowania: Karton
Czas dostawy: 1 dzień
Zasady płatności: T / T
Możliwość Supply: 200 sztuk / miesiąc

PP PE 35Khz 800w Ultradźwiękowy sprzęt spawalniczy z generatorem cyfrowym

Opis
częstotliwość: 35 kHz moc: 800w
Materiał klaksonu: STAL Rozmiar klaksonu: Dostosowane
waga: 8 kg Generator: Cyfrowy
High Light:

Sprzęt do spawania ultradźwiękowego 35 Khz

,

sprzęt do spawania ultradźwiękowego 800 W

,

sprzęt do spawania ultradźwiękowego z generatorem cyfrowym

35Khz 800w Sprzęt do zgrzewania ultradźwiękowego do spawania PP / PE z generatorem cyfrowym

 

Parametr

 

 

Pozycja Parametr
Częstotliwość 35 Khz
Moc 800W
Wióry ceramiczne 4 żetony
Podłącz śrubę M10

 

Opis

 

Spawanie ultradźwiękowe wykorzystuje fale wibracyjne o wysokiej częstotliwości, które są przenoszone na powierzchnie dwóch spawanych obiektów.Pod naciskiem powierzchnie dwóch obiektów ocierają się o siebie, tworząc fuzję między warstwami molekularnymi.

Kiedy fala ultradźwiękowa działa na powierzchnię styku z tworzywa termoplastycznego, generuje dziesiątki tysięcy drgań o wysokiej częstotliwości na sekundę.Ten rodzaj wibracji o wysokiej częstotliwości o określonej amplitudzie przenosi energię ultradźwiękową do obszaru spawania przez górny element spawany.Ponieważ obszar zgrzewania wynosi dwa Oporność akustyczna na interfejsie zgrzewania jest duża, więc zostanie wygenerowana lokalna wysoka temperatura.

Ponadto, ze względu na słabą przewodność cieplną tworzywa, przez pewien czas nie może być on rozłożony w czasie i gromadzi się w obszarze zgrzewania, powodując szybkie stopienie powierzchni styku dwóch tworzyw sztucznych i po przyłożeniu pewnego nacisku , są one połączone w jeden.Kiedy ultradźwięki się zatrzymają, pozostaw ciśnienie przez kilka sekund, aby zestalić się i ukształtować, tworząc w ten sposób silny łańcuch molekularny, osiągając cel zgrzewania, a wytrzymałość zgrzewania może być zbliżona do wytrzymałości surowca.

Jakość ultradźwiękowego zgrzewania tworzyw sztucznych zależy od trzech czynników: amplitudy głowicy zgrzewającej przetwornika, zastosowanego ciśnienia i czasu zgrzewania.Czas zgrzewania i docisk głowicy zgrzewającej można regulować, a amplitudę określa przetwornik i klakson.Dla interakcji tych trzech wielkości istnieje odpowiednia wartość.Gdy energia przekroczy odpowiednią wartość, ilość topienia tworzywa sztucznego jest duża, a spawany materiał łatwo się odkształca;jeśli energia jest mała, nie jest łatwo mocno spawać, a przyłożony nacisk nie może być zbyt duży.Ten optymalny docisk jest iloczynem długości boku spawanego elementu i optymalnego docisku na 1 mm krawędzi.

 

funkcje

 

za.Szybka prędkość zgrzewania, wysoka wytrzymałość zgrzewania i dobre właściwości uszczelniające;

b.Zastępuje tradycyjny proces spawania / spajania, tanim, czystym i wolnym od zanieczyszczeń i nie uszkadza przedmiotu obrabianego;

do.Proces spawania jest stabilny, a wszystkie parametry spawania można śledzić i monitorować za pomocą systemu oprogramowania.Po znalezieniu usterki można ją łatwo usunąć i konserwować.

 

Podanie

 

1) Motoryzacja: (przemysł drogowy) Ultradźwięki mogą być kontrolowane przez program komputerowy do spawania dużych i nieregularnych elementów, takich jak zderzaki, przednie i tylne drzwi, lampy, światła hamowania itp. Wraz z rozwojem dróg wysokiej jakości coraz bardziej ultradźwiękowe do odbłyśników stosuje się spawanie.W szczególności przemysł motoryzacyjny nowej energii, który pojawił się w ciągu ostatnich dwóch lat, również zaczął być szeroko stosowany, na przykład w dziedzinie akumulatorów.

2) Sprzęt AGD: dzięki odpowiedniej regulacji może być stosowany do: przenośnego klosza świetlówki, drzwiczek do prasowania parowego, obudowy telewizora, nagrywania, przezroczystego panelu automatu dźwiękowego, prostownika sieciowego, mocowania śrubowego gniazda obudowy telewizora, obudowy lampy przeciw komarom, pralki zbiornik na odwadnianie itp. Uszczelnione, mocne i piękne urządzenia gospodarstwa domowego.

3) Pakowanie: uszczelnianie węży, łączenie specjalnych taśm pakujących.

4) Przemysł zabawkarski: Zastosowanie technologii ultradźwiękowej sprawia, że ​​produkty są czyste, wydajne i mocne, a także eliminuje użycie śrub, klejów, klejów lub innych produktów pomocniczych, obniża koszty produkcji i znacznie zwiększa konkurencyjność przedsiębiorstw na rynku.

5) Elektronika: Użyj projektu schematu automatyzacji, aby umożliwić użytkownikom osiągnięcie produkcji na dużą skalę przy jednoczesnym zapewnieniu wymagań dotyczących jakości produktu.

6) Inne zastosowania komercyjne: Sprzęt ultradźwiękowy Minghe może być używany od sprzętu komunikacyjnego, przemysłu komputerowego, sprzętu drukarskiego po produkty audiowizualne itp. Zapewnia prostą, czystą i wydajną metodę produkcji oraz daje więcej możliwości.

 

PP PE 35Khz 800w Ultradźwiękowy sprzęt spawalniczy z generatorem cyfrowym 0

Szczegóły kontaktu
Hangzhou Powersonic Equipment Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Fiona

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)