Dom ProduktyUltradźwiękowy przetwornik spawalniczy

Mocny przetwornik ultradźwiękowy do spawania Przetwornik ultradźwiękowy o dużej mocy

Orzecznictwo
Chiny Hangzhou Powersonic Equipment Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Hangzhou Powersonic Equipment Co., Ltd. Certyfikaty
Im Online Czat teraz

Mocny przetwornik ultradźwiękowy do spawania Przetwornik ultradźwiękowy o dużej mocy

Mocny przetwornik ultradźwiękowy do spawania Przetwornik ultradźwiękowy o dużej mocy
Mocny przetwornik ultradźwiękowy do spawania Przetwornik ultradźwiękowy o dużej mocy Mocny przetwornik ultradźwiękowy do spawania Przetwornik ultradźwiękowy o dużej mocy Mocny przetwornik ultradźwiękowy do spawania Przetwornik ultradźwiękowy o dużej mocy

Duży Obraz :  Mocny przetwornik ultradźwiękowy do spawania Przetwornik ultradźwiękowy o dużej mocy

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Rps-sonic
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: rps-5020-4z
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1SZT
Cena: USD150/PC FOB SHANGHAI
Szczegóły pakowania: Pudełko tekturowe
Czas dostawy: 1days
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 200 SZTUK / MIESIĄC

Mocny przetwornik ultradźwiękowy do spawania Przetwornik ultradźwiękowy o dużej mocy

Opis
Częstotliwość: 20kHz Moc: 2200 W.
Pojemność: 11000 ~ 12000 Chip ceramiczny: 4 szt
Gwarancja: rok Podłączyć śrubę: 3 / 8-24unf
High Light:

ultradźwiękowy przetwornik piezoelektryczny

,

przetwornik ultradźwiękowy wysokiej częstotliwości

Miniaturowy przetwornik ultradźwiękowy 28 kHz do ultradźwiękowego przyrządu do rozrywania komórek

Parametr

Pozycja Częstotliwość Impedancja Pojemność
1628–4d 28 6 4000

Wprowadzenie

Ten miniaturowy przetwornik ultradźwiękowy został zaprojektowany i wyprodukowany przez RPS-SONIC, a przetwornik został zaprojektowany do rozrywania komórek (laboratoryjny ultradźwiękowy proces cieczowy). Częstotliwość wynosi 28 kHz, średnica tylko 16 mm. Synikacja to działanie polegające na doprowadzaniu energii dźwiękowej do mieszania cząstek w próbce, do różnych celów, takich jak ekstrakcja wielu związków z roślin, mikroalg i wodorostów morskich. Zazwyczaj stosuje się częstotliwości ultradźwiękowe (> 20 kHz), co prowadzi do tego, że proces ten jest również znany jako ultrasonikacja lub ultradźwięki. W laboratorium zwykle stosuje się go za pomocą kąpieli ultradźwiękowej lub sondy ultradźwiękowej, zwanej potocznie sonikatorem. W maszynie papierniczej folia ultradźwiękowa może bardziej równomiernie rozprowadzać włókna celulozowe i wzmacniać papier.Synowanie ma wiele efektów, zarówno chemicznych, jak i fizycznych. Chemiczne działanie ultradźwięków dotyczy zrozumienia wpływu fal dźwiękowych na układy chemiczne, co nazywa się sonochemią. [3] Chemiczne działanie ultradźwięków nie wynika z bezpośredniej interakcji z gatunkami molekularnymi. Badania wykazały, że brak bezpośredniego sprzężenia pola akustycznego z gatunkami chemicznymi na poziomie molekularnym nie może być przyczyną sonochemii ani sonoluminescencji. Zamiast tego w sonochemii fale dźwiękowe migrują przez medium, wywołując zmiany ciśnienia i kawitacje, które rosną i zapadają się, przekształcając fale dźwiękowe w energię mechaniczną.

Aplikacje
Sonikacja może być stosowana do produkcji nanocząstek, takich jak nanoemulsje, nanokryształy, liposomy i emulsje woskowe, a także do oczyszczania ścieków, odgazowywania, ekstrakcji polisacharydów i olejów morskich, ekstrakcji antocyjanów i przeciwutleniaczy, produkcji biopaliw, ropy naftowej odsiarczanie, rozrywanie komórek, przetwarzanie polimerów i żywic epoksydowych, rozcieńczanie kleju i wiele innych procesów. Stosuje się go w przemyśle farmaceutycznym, kosmetycznym, wodnym, spożywczym, tuszu, farbie, powłokach, obróbce drewna, obróbce metali, nanokompozytach, pestycydach, paliwach, produktach drzewnych i wielu innych branżach.

Sonikację można wykorzystać do przyspieszenia rozpuszczania, przerywając interakcje międzycząsteczkowe. Jest to szczególnie przydatne, gdy nie można mieszać próbki, jak w przypadku lamp NMR. Można go również wykorzystać do dostarczenia energii do zajścia niektórych reakcji chemicznych. Sonikacja może być stosowana do usuwania rozpuszczonych gazów z cieczy (odgazowanie) poprzez sonikację cieczy pod próżnią. Jest to alternatywa dla metod zamrażania-rozmrażania-pompowania i nalewania.

W zastosowaniach biologicznych sonikacja może być wystarczająca do zakłócenia lub dezaktywacji materiału biologicznego. Na przykład sonikacja jest często stosowana do niszczenia błon komórkowych i uwalniania zawartości komórkowej. Ten proces nazywa się sonoporacją. Małe jednowarstwowe pęcherzyki (SUV) można wytwarzać przez sonikację dyspersji dużych pęcherzyków wielowarstwowych (LMV). Sonikację stosuje się również do fragmentowania cząsteczek DNA, w których DNA poddawany krótkim okresom sonikacji jest ścinany na mniejsze fragmenty.

Sonikacja jest powszechnie stosowana w nanotechnologii do równomiernego rozpraszania nanocząstek w cieczach. Dodatkowo służy do rozbicia agregatów cząstek koloidalnych wielkości mikrona.

Sonikację można również zastosować do zainicjowania procesów krystalizacji, a nawet do kontrolowania polimorficznych krystalizacji. Służy do interwencji w wytrąceniach przeciwrozpuszczalnikowych (krystalizacji) w celu ułatwienia mieszania i izolacji małych kryształów.

Sonikacja jest mechanizmem stosowanym w czyszczeniu ultradźwiękowym - rozluźniającym cząsteczki przylegające do powierzchni. Oprócz zastosowań w naukach laboratoryjnych wanny sonikacyjne mają również zastosowania do czyszczenia przedmiotów, takich jak okulary i biżuteria.

Sonikacja jest również stosowana w przemyśle spożywczym. Główne zastosowania to dyspersja, aby zaoszczędzić drogie emulgatory (majonez) lub przyspieszyć procesy filtracji (olej roślinny itp.). Przeprowadzono eksperymenty z sonikacją do sztucznego starzenia likierów i innych napojów alkoholowych.

Próbki gleby są często poddawane ultradźwiękom w celu rozbicia agregatów glebowych; pozwala to badać różne składniki agregatów glebowych (zwłaszcza materii organicznej gleby) bez poddawania ich surowym zabiegom chemicznym.

Sonikacja jest również wykorzystywana do wydobywania mikroskamielin ze skały.

Dlaczego RPS-SONIC TRANSDUCER:

1. Każdy przetwornik z jedynym numerem śledzenia, możesz sprawdzić parametr w naszym sklepie bez względu na to, jak długo to minęło.

2. Wszystkie przetworniki z roczną gwarancją.

3. Specjalizuje się w ultrasonografii od ponad dziesięciu lat

4. Każdy przetwornik z 24-godzinnym testem przed wysyłką.

5. Dobre opakowanie, bez problemu z pakowaniem w ciągu 10 lat działalności eksportowej.

6. Każdy klient otrzyma dokumentację zakupu, a po akumulacji są pewne nagrody

Serwis i wysyłka

  • Jeden rok gwarancji na przetwornik.
  • Możesz skontaktować się z nami w sprawie zapytania technicznego w dowolnym momencie.
  • Świadczymy usługi OEM dla klientów zamorskich, zachowamy również poufność dla naszych klientów.
  • Dostarczamy również usługi niestandardowych produktów dla małych ilości.
  • Wysyłka przez FED-EX / DHL / UPS / TNT

Szczegóły kontaktu
Hangzhou Powersonic Equipment Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: admin

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)