Wyślij wiadomość
Do domu > produkty > Ultradźwiękowy procesor cieczy >
Tytanowy róg Dyspersja ultradźwiękowa Sprzęt Bezpieczeństwo Łatwa obsługa

Tytanowy róg Dyspersja ultradźwiękowa Sprzęt Bezpieczeństwo Łatwa obsługa

ultradźwiękowy sonikator homogenizatora

ultradźwiękowy przerywacz komórek

Miejsce pochodzenia:

CHINY

Nazwa handlowa:

Rps-sonic

Orzecznictwo:

CE

Numer modelu:

RPS-SONO20-3000

Skontaktuj się z nami

Poprosić o wycenę
Szczegóły Produktu
Częstotliwość:
20 KHz
Władza:
3000 W
generator:
Generator cyfrowy
Klakson:
Stopu tytanu
Pojemność:
20 l/min
Warunki płatności i wysyłki
Minimalne zamówienie
1SZT
Cena
Negotiable
Szczegóły pakowania
Pudełko tekturowe
Czas dostawy
5-8 dni
Zasady płatności
T/T, Western Union
Możliwość Supply
200 SZTUK / MIESIĄC
Opis produktu

Wydajna ekstrakcja ultradźwiękowa materiałów roślinnych z rogu tytanu

Parametry

 

Model SONO20-1000 SONO20-2000 SONO15-3000 SONO20-3000
Częstotliwość 20±0,5 KHz 20±0,5 KHz 15±0,5 KHz 20±0,5 KHz
Władza 1000 W 2000 W 3000 W 3000 W
napięcie 220/110V 220/110V 220/110V 220/110V
Temperatura 300 °C 300 °C 300 °C 300 °C
Ciśnienie 35 MPa 35 MPa 35 MPa 35 MPa
Intensywność dźwięku 20 W/cm2 40 W/cm2 60 W/cm2 60 W/cm2
Maksymalna pojemność 10 l/min 15 l/min 20 l/min 20 l/min
Materiał głowicy końcówki Stopy tytanu Stopy tytanu Stopy tytanu Stopy tytanu

 

Wprowadzenie:

Ultrasłuch jest elastyczną mechaniczną falą wibracyjną, która zasadniczo różni się od fal elektromagnetycznych.i fale ultradźwiękowe muszą się rozprzestrzeniać w środku, cały proces rozszerzania i kompresji następuje podczas przechodzenia przez medium.
W cieczach powstaje ujemne ciśnienie podczas procesu ekspansji.proces ekspansji może tworzyć bąbelki w płynie lub rozdzierać płyn w małe jamyPuszki te są zamknięte natychmiast, a natychmiastowe ciśnienie do 3000 MPa jest generowane, gdy pęcherz jest zamknięty, co nazywa się kawitacją.Cały proces jest zakończony w 400 μs.
Kawitacja rafinuje substancje i wytwarza emulsje, przyspiesza przekształcanie docelowych składników w rozpuszczalniki i poprawia szybkość ekstrakcji.wiele skutków ubocznych ultradźwięków sprzyja również przenoszeniu i ekstrakcji docelowych składników.
Znaczenie kawitacji polega na reakcji, która występuje, gdy pęka bąbelka.Gazy i pary w bąbelkach lub jamkach są szybko kompresowane adiabatycznie, co powoduje niezwykle wysokie temperatury i ciśnienie.
Objętość bańki jest niezwykle mała w porównaniu z całkowitą objętością płynu, więc wytwarzane ciepło jest natychmiast rozpraszane,i nie będzie miało znaczącego wpływu na warunki środowiskoweSzybkość chłodzenia po zawaleniu się jamy szacuje się na około 1010 ° C / s.
Ultradźwiękowe otwory zapewniają unikalną interakcję między energią a materią.
W czystej cieczy, gdy otwór jest złamany, zawsze pozostaje kulisty ze względu na te same warunki otaczające; jednak w pobliżu granicy stałej, złamanie otworu jest nierównomierne.Energia kinetyczna, który porusza się w bańce i przenika przez ścianę bańki.
Siła uderzenia odrzutowca na powierzchnię stałą jest bardzo silna, co może spowodować duże uszkodzenia obszaru uderzenia, co powoduje bardzo aktywną świeżą powierzchnię.Siła uderzeniowa wytworzona przez deformację pęcherza na powierzchni jest kilka razy większa niż siła uderzeniowa wytworzona przez rezonans pęcherza.
Wyżej wspomniany efekt fal ultradźwiękowych jest bardzo skuteczny w ekstrakcji różnych komponentów docelowych z różnych rodzajów próbek.
wysoka temperatura i ciśnienie wytwarzane na powierzchni kontaktu między rozpuszczalnikiem organicznym a substratem stałym poprzez zastosowanie fal ultradźwiękowych,+ energia utleniania wolnych rodników wytworzona przez rozkład ultradźwiękowy, itp., zapewniając w ten sposób wysoką energię ekstrakcji.

 

Zastosowanie:

(1) W porównaniu z konwencjonalnymi metodami ekstrakcji technologia ekstrakcji ultradźwiękowej ma wysoką wydajność ekstrakcji i krótki czas ekstrakcji;
(2) Ekstrakcja ultradźwiękowa nie jest łatwo ograniczona przez stosowanie rozpuszczalników,umożliwiające dodanie koekstraktantów w celu dalszego zwiększenia biegunowości fazy ciekłej i poprawy wydajności ekstrakcji;
(3) W porównaniu z ekstrakcją nadkrytyczną CO2 i ekstrakcją ultrawysokim ciśnieniem urządzenia do ekstrakcji ultradźwiękowej są proste, a koszty ekstrakcji niskie;
(4) W większości przypadków proces ekstrakcji ultradźwiękowej obejmuje kilka etapów, proces ekstrakcji jest prosty, nie jest łatwo zanieczyszczyć ekstrakt, a temperatura ekstrakcji jest niska,który nadaje się do ekstrakcji ciepłowrażliwych komponentów docelowych.

 

Zalety
W porównaniu z konwencjonalną technologią ekstrakcji, ekstrakcja ultradźwiękowa jest szybsza, tańsza i bardziej wydajna.
W porównaniu z procesami wrzenia i wytrącania alkoholu ekstrakcja ultradźwiękowa ma następujące wyjątkowe cechy:
(1) Brak potrzeby wysokiej temperatury
(2) Odciąganie ciśnienia atmosferycznego, dobre bezpieczeństwo, łatwe obsługiwanie, wygodna konserwacja
(3) Wysoka wydajność ekstrakcji
(4) Szerokie spektrum zastosowań, wszystkie rodzaje składników chińskiej ziołowej medycyny mogą być ekstrakcjonowane ultradźwiękowo
(5) Ekstrakcja ultradźwiękowa ma niewielki związek z właściwościami rozpuszczalnika i docelowego ekstraktu
(6) Zmniejszenie zużycia energii
(7) Ilość surowców do materiałów leczniczych jest duża, wielokrotnie pomnożona lub zwiększona, a zanieczyszczeń jest niewiele, a składniki skuteczne są łatwe do oddzielenia i oczyszczania
(8) Niskie koszty procesu wydobycia i znaczące korzyści ekonomiczne

 

 

 

Tytanowy róg Dyspersja ultradźwiękowa Sprzęt Bezpieczeństwo Łatwa obsługa 0

Tytanowy róg Dyspersja ultradźwiękowa Sprzęt Bezpieczeństwo Łatwa obsługa 1

 

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Narzędzie do spawania ultradźwiękowego Dostawca. Prawa autorskie © 2020-2023 ultrasonicweldingtool.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.