Wyślij wiadomość
Do domu > produkty > Róg do spawania ultradźwiękowego >
Tytanowy ultradźwiękowy róg spawalniczy 15 Khz do włókniny z tworzywa sztucznego

Tytanowy ultradźwiękowy róg spawalniczy 15 Khz do włókniny z tworzywa sztucznego

Ultradźwiękowy róg spawalniczy 15 Khz

tytanowy ultradźwiękowy róg spawalniczy

włókninowy ultradźwiękowy róg spawalniczy

Miejsce pochodzenia:

Chiny

Nazwa handlowa:

Rps-sonic

Orzecznictwo:

CE

Numer modelu:

RPS

Skontaktuj się z nami

Poprosić o wycenę
Szczegóły Produktu
częstotliwość:
15 kHz
moc:
2600 W.
Materiał:
tytan
Rozmiar klaksonu:
Dostosowane
waga:
Lżejszy niż stalowy róg
Warunki płatności i wysyłki
Minimalne zamówienie
1 szt
Cena
negotiable
Szczegóły pakowania
Karton
Czas dostawy
1 dzień
Zasady płatności
T / T
Możliwość Supply
200 sztuk / miesiąc
Opis produktu

15 Khz Ultradźwiękowy tytanowy róg spawalniczy do spawania tworzyw sztucznych / włóknin

 

Opis

 

W ultradźwiękowym obróbka skrawaniemspawanie i mieszanie, a, sonotroda jest narzędziem, które tworzy ultradźwiękowy wibracje i stosuje tę energię wibracji do gaz, ciekły, solidny lub tkanka.

Sonotroda zwykle składa się ze stosu przetworniki piezoelektryczne,przymocowany do zwężającego się metalowego pręta.Koniec pręta nakłada się na materiał roboczy.Naprąd przemienny oscyluje w ultradźwiękach częstotliwość jest stosowany przez oddzielny zasilaczdo przetworników piezoelektrycznych.Prąd powoduje ich rozszerzanie się i kurczenie.Częstotliwość prądu jest wybrana jakoczęstotliwość rezonansowa narzędzia, dzięki czemu cała sonotroda działa jak połowa długości fali rezonator, wibruje wzdłużnie z stojące falena jego częstotliwości rezonansowej.Standardowe częstotliwości używane z sonotrodami ultradźwiękowymi wahają się od 20 kHz do 70 kHz.amplituda wibracji jest niewielka, około 13 do 130 mikrometrów.

Sonotrody wykonane są z tytan, aluminium lub stal, z lub bez obróbka cieplna (węglik).Kształt sonotrody (okrągły, kwadratowy, z zębami, profilowany...), zależy od ilościenergia wibracyjnaoraz fizyczne ograniczenie dla określonej aplikacji.Jego kształt musi być zoptymalizowany pod kątem konkretnego zastosowania.

Sonotrody o małej średnicy są czasami nazywane sondami.

W przypadku spawania lub cięcia ultradźwiękowego sonotroda dostarcza energię bezpośrednio do obszaru styku spawania, z niewielkim dyfrakcja.Jest to szczególnie przydatne, gdy wibracje (propagacja fali) może uszkodzić otaczające elementy elektroniczne.

Podanie

 

We współczesnym społeczeństwie z coraz bardziej rozwiniętymi gałęziami przemysłu technologia zgrzewania ultradźwiękowego znalazła zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu.Jakie są dziś branże i produkty, które mogą być używane ze spawarkami ultradźwiękowymi?

1. Urządzenia elektroniczne i elektryczne: Produkty elektroniczne i elektryczne są bardzo zaktualizowane, a zapotrzebowanie na spawanie części z tworzyw sztucznych rośnie.Technologia ultradźwiękowa ma zalety związane z bezpieczeństwem, ochroną środowiska, oszczędnością energii i brakiem potrzeby stosowania adiuwantów, co odpowiada wysokim wymaganiom zawodów elektronicznych i elektrycznych.Sprzęt elektroniczny wykorzystujący technologię zgrzewania ultradźwiękowego obejmuje osłonę taśmy wideo, szpulę taśmy wideo, komputer, zegarek elektroniczny, telefon komórkowy, MP3, dyskietkę, dysk U, baterię telefonu komórkowego, ładowarkę, kartę SD, etui na telefon komórkowy, ustawiacz, gniazdo przełącznika. .

2. Codzienne użytkowanie biżuterii: W codziennych potrzebach wiele produktów wymaga umiejętności spawania tworzyw sztucznych, a umiejętności spawania ultradźwiękowego tworzyw sztucznych mają wspólne mocne strony i są szeroko stosowane.Codzienne potrzeby, które wykorzystują umiejętności zgrzewania ultradźwiękowego, obejmują ramki do zdjęć, breloki, plastikowe zapalniczki, pudełka na wykałaczki, walizki, puste skrzynki, pudełka na biżuterię, pudełka na kosmetyki, akcesoria świąteczne, akcesoria do włosów, pudełka na lunch, wewnętrzne pudełka sosnowe i zamknięte pojemniki.Czekać.Najlepiej sprawdza się w codziennych potrzebach, takich jak ABS, PP, PE, PC, PUC, PMMA, PS, PPS, PBT, PETG i inne tworzywa sztuczne.

3. Artykuły papiernicze i zabawki: W ostatnich latach społeczeństwo zwracało coraz większą uwagę na ochronę środowiska i bezpieczeństwo produktów, ponieważ technologia ultradźwiękowa służy do zapewnienia higieny, wydajności i wytrzymałości produktów oraz stosowania śrub, klejów , klej lub inne produkty pomocnicze zostały wyeliminowane, aby dostosować się do społeczeństwa.Popyt nie tylko obniża koszty produkcji, ale jest również szeroko stosowany w efektywnym spawaniu wkładów atramentowych, teczek, wizytowników, albumów fotograficznych, instrumentów półokrągłych, zabawkowych smoczków, jasnych kulek, breloczków, zawieszek do telefonów komórkowych itp. konkurencyjność firmy w galeriach handlowych..

4. Zastosowanie metalu: zastosowanie umiejętności zgrzewania ultradźwiękowego w przemyśle obróbki metali będzie skoncentrowane w ultradźwiękowej zgrzewarce do metalu, a także istnieją różne metalowe spawarki specjalne, takie jak spawarki miedziane i aluminiowe.Spawanie ultradźwiękowe ma zalety krótkiego czasu, niskiego zużycia energii, nieniszczącej pracy i dużej mocy.Dlatego zgrzewanie ultradźwiękowe metali jest szeroko stosowane w zgrzewaniu jednopunktowym, wielopunktowym i zgrzewaniu krótkich taśm cienkich drutów lub blach z metali nieżelaznych, takich jak miedź, srebro, aluminium, nikiel itp. Może być szeroko stosowany w przewody tyrystorowe, elementy bezpiecznikowe, spawanie przewodów elektrycznych, nabiegunniki baterii litowych i zaczepy.

5. Przetwarzanie opakowań: W przemyśle przetwórstwa opakowań wykorzystuje się wiele umiejętności zgrzewania ultradźwiękowego, takich jak: uszczelnianie węży, zgrzewanie specjalnych taśm, zgrzewanie worków z włókniny, worki z filtrem powietrza, polipropylenowe worki filtracyjne do uzdatniania wody i marszczenie.Uszczelnianie i zgrzewanie pojemników itp. Zgrzewanie ultradźwiękowe jest niezmiennie dobrym pomocnikiem w branży opakowaniowej.Stosowany jest głównie w zapobiegających podrabianiu zakrętek do butelek wina, torebek strunowych, toreb na zakupy, pudełek na wykałaczki, kubków papierowych, wygodnych miseczek na chusteczki do twarzy, pudełek do pakowania produktów mlecznych, mrożonych opakowań z nasieniem i gwoździ.Wytnij pudełka i tak dalej.

6. Przemysł tekstylny: Umiejętności zgrzewania ultradźwiękowego są stosowane głównie do włóknin w przemyśle tekstylnym.Włóknina jest odporna na wilgoć, oddychająca, niepalna, łatwa do rozróżnienia i nadaje się do recyklingu.Jest to materiał przyjazny dla środowiska o szerokim spektrum zastosowań.Produkty włókninowe nadające się do zgrzewania ultradźwiękowego to: koronki odzieżowe, narzuty na łóżka, poszewki na poduszki, pokrowce samochodowe, maski, pasy do pakowania, plecaki, torebki, zasłony okienne, płaszcze przeciwdeszczowe, fartuchy chirurgiczne, zabawki, rękawiczki, obrusy, pokrowce na krzesła, poszwy na kołdry , odzież ochronna, akcesoria, parasole, abażury itp.

7. Przemysł samochodowy: W przemyśle samochodowym spawanie jest ważnym ogniwem w produkcji samochodów.W samochodach jest coraz więcej plastikowych części, a spawanie plastiku ma związek z jakością samochodów.Ultradźwiękiem można sterować za pomocą programu komputerowego do wykonywania spawania dużych i nieregularnych elementów takich jak: silniki szyb samochodowych, wbudowany audio, nakładki na stopy, panele drzwiowe, widły zbierające, skrzynie na opony zapasowe, zderzaki, filtry, przednie koła zębate Panele, poduszki powietrzne, deski rozdzielcze, osłony przeciwsłoneczne, pokładowe dystrybutory wody, tylne światła, zbiorniki na wodę pęczniejącą, kubki na płyn hamulcowy.

8. Sprzęt AGD: Wraz z szybkim rozwojem branży AGD w ostatnich latach zapotrzebowanie na spawanie tworzyw sztucznych stale rośnie.W sprzęcie AGD pojawia się coraz więcej części spawalnych, takich jak plastikowe części do odkurzaczy, obudowy maszynek do golenia i przenośne świetlówki.Pokrywa, plastikowa konstrukcja sokowirówki, żelazko parowe, plastikowa tablica dozownika wody, obudowa telewizora, przezroczysty panel magnetofonu radiowego, pilot zdalnego sterowania, mocowanie śruby obudowy telewizora, obudowa lampy przeciw komarom, zbiornik odwadniający pralki itp.

9. Komunikacja materiałów eksploatacyjnych: Komunikacja materiałów eksploatacyjnych to materiały eksploatacyjne i urządzenia komunikacyjne.Jak wszyscy wiemy, zapotrzebowanie na urządzenia komunikacyjne i zapotrzebowanie na wysoką jakość we współczesnym społeczeństwie stale rośnie.Spawanie plastikowych części urządzeń jest ważnym elementem jakości produktu.Produkty, które można z powodzeniem zastosować w technologii zgrzewania ultradźwiękowego, obejmują wkłady atramentowe, taśmy, wkłady z tonerem, drukarki, faksy, etui na telefony komórkowe, telefony, ładowarki do telefonów komórkowych, zasilacze, osadzanie nakrętek urządzeń komunikacyjnych, materiały eksploatacyjne z tworzyw sztucznych itp.

 

 

Tytanowy ultradźwiękowy róg spawalniczy 15 Khz do włókniny z tworzywa sztucznego 0

 

 

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Narzędzie do spawania ultradźwiękowego Dostawca. Prawa autorskie © 2020-2023 ultrasonicweldingtool.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.