Wyślij wiadomość
Do domu > produkty > Ultradźwiękowe dysze natryskowe >
Ultradźwiękowa dysza rozpylająca 50 Khz 100 W do nanorurek węglowych

Ultradźwiękowa dysza rozpylająca 50 Khz 100 W do nanorurek węglowych

Ultradźwiękowe dysze natryskowe 50 Khz

ultradźwiękowa dysza rozpylająca

ultradźwiękowe dysze natryskowe 100 w

Miejsce pochodzenia:

Chiny

Nazwa handlowa:

Rps-sonic

Orzecznictwo:

CE

Numer modelu:

RPS-AT50

Skontaktuj się z nami

Poprosić o wycenę
Szczegóły Produktu
Częstotliwość:
50 KHz
Władza:
10 ~ 100 W
Przepływ:
<20 ml/min
generator:
2000E/2000C
Wykorzystanie rozwiązania:
98%
napięcie:
220 V/50 Hz
Nazwa produktu:
50Khz 100w Ultrasonowa dyszka rozpylająca do nanorurek węglowych
Warunki płatności i wysyłki
Minimalne zamówienie
1 sztuk
Cena
negotiable
Szczegóły pakowania
KARTON
Czas dostawy
1 DZIEŃ
Zasady płatności
T/T
Możliwość Supply
200 SZTUK/MIESIĄC
Opis produktu

Wysokiej częstotliwości 50Khz 100w Ultrasonowy atomizing spray nozzle dla nanorurek węgla

 

50khz 30watt sprzęt do atomizacji ultradźwiękowy powłoka rozpylająca łatwe w obsłudze

 

Parametry

 

Pozycja Parametry
Częstotliwość 50 Khz
Władza 10~100w
Wskaźnik przepływu (ml/min) 0 ~ 20 ml/min
Szerokość rozpylania 2 ~ 200 mm
Wykorzystanie roztworu powyżej 98%

 

 

Dźwiedzi do rozpylania ultradźwiękowe

Jak sama nazwa wskazuje, dyszki ultradźwiękowe wykorzystują fale dźwiękowe o wysokiej częstotliwości, wykraczające poza zasięg ludzkiego słuchu.

Przetworniki otrzymują sygnał elektryczny w postaci sygnału wysokiej częstotliwości z generatora energii i przekształcają go w energię mechaniczną.

energia mechaniczna na tej samej częstotliwości.

Płyn jest wprowadzany do sondy atomującej przy użyciu małej pompy lub może być podawany przez grawitację.Amplituda drgań powierzchni atomującej musi być starannie kontrolowana.Poniżej tzw. amplitudy krytycznej, energia jest

Jeśli amplituda jest zbyt wysoka, płyn jest dosłownie rozdarty na kawałki, a duże "kładki" płynu są wyrzucane, stan znany jako

Tylko w wąskim zakresie mocy wejściowej jest idealna amplituda do wytwarzania charakterystycznej cienkiej, niskoprężnej mgły dyszy.

Dokładna kontrola energii wejściowej jest tym, co odróżnia ultradźwiękowe dysze atomujące od innych urządzeń ultradźwiękowych, takich jak spawarki, emulgatory i czyszczenia ultradźwiękowe;te inne urządzenia polegają na kawitacji z mocą wejściową w porządku setek do tysięcy watówW przypadku atomizacji ultradźwiękowej poziom mocy jest na ogół poniżej 15 watów.

Ponieważ mechanizm atomizacji opiera się wyłącznie na wprowadzaniu płynu na

W przypadku wstrzykiwacza ultradźwiękowego, w którym wstrzykiwacz jest podłączony do powierzchni, prędkość, z jaką płyn jest wstrzykiwacz zależy wyłącznie od prędkości, z jaką jest dostarczany na powierzchnię.

 

Ultrasonowa atomizacja
Zjawisko zwane atomization ultrasonic ma swoje korzenie w późnym 19 wieku fizyki akustycznej, zwłaszcza w pracach wszechobecnego lorda Kelvina.

Mówiąc prościej, gdy płynna folia jest umieszczona na gładkiej powierzchni, która jest wprowadzana w ruch wibracji tak, że kierunek wibracji jest prostopadły do powierzchni,Płyn absorbuje część energii wibracyjnejTe fale, znane jako fale kapilarne,tworzą prostokątny wzór siatki w płynie na powierzchni z regularnie zmieniającymi się szczytami i korytami rozciągającymi się w obu kierunkach.

Kiedy amplituda podstawowej wibracji wzrasta, amplituda fal wzrasta odpowiednio, czyli grzbiet staje się wyższy, a koryta głębsze.Amplituda krytyczna jest ostatecznie osiągnięta, w której wysokość fal kapilarnych przekracza wymaganą do utrzymania ich stabilnościW rezultacie fale załamują się i maleńkie krople płynu są wyrzucane z górnych warstw zwyrodnionych fal normalnych do powierzchni atomującej się.Użyteczne porównanie, które pomaga nam wyobrazić sobie ten proces pochodzi z naszego codziennego doświadczenia.. Fale oceaniczne wchodzące na brzeg przechodzą przejście od stabilności na otwartej wodzie do niestabilności w miarę zbliżania się do brzegu.

Przyczyną niestabilności tego typu fal jest to, że zbliżając się do brzegu, dno fali styka się z dnem oceanu i jest spowolniane przez siły tarcia.z drugiej stronyW wyniku tego falę przewraca, a w procesie rozpadu z powierzchni fali wyrzuca się drobny rozrzut kropli.Chociaż mechanizmy tworzenia rozpylania z włosowatych i fal oceanicznych różnią się, wyniki są podobne.

 

Ultradźwiękowa dysza rozpylająca 50 Khz 100 W do nanorurek węglowych 0

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Narzędzie do spawania ultradźwiękowego Dostawca. Prawa autorskie © 2020-2023 ultrasonicweldingtool.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.