Dom ProduktyNarzędzie do spawania ultradźwiękowego

Narzędzie do spawania ultradźwiękowego o dużej amplitudzie Ultradźwiękowe odprężanie

Orzecznictwo
Chiny Hangzhou Powersonic Equipment Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Hangzhou Powersonic Equipment Co., Ltd. Certyfikaty
Im Online Czat teraz

Narzędzie do spawania ultradźwiękowego o dużej amplitudzie Ultradźwiękowe odprężanie

Narzędzie do spawania ultradźwiękowego o dużej amplitudzie Ultradźwiękowe odprężanie
Narzędzie do spawania ultradźwiękowego o dużej amplitudzie Ultradźwiękowe odprężanie Narzędzie do spawania ultradźwiękowego o dużej amplitudzie Ultradźwiękowe odprężanie Narzędzie do spawania ultradźwiękowego o dużej amplitudzie Ultradźwiękowe odprężanie

Duży Obraz :  Narzędzie do spawania ultradźwiękowego o dużej amplitudzie Ultradźwiękowe odprężanie

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Rps-sonic
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: RPS-UIT20
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1SZT
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Pudełko tekturowe
Czas dostawy: 5-8 dni
Zasady płatności: T/T, Western Union
Możliwość Supply: 200 SZTUK / MIESIĄC

Narzędzie do spawania ultradźwiękowego o dużej amplitudzie Ultradźwiękowe odprężanie

Opis
Nazwa: ultradźwiękowe leczenie udarowe Częstotliwość: 20kHz
Moc: 500W Generator: generator cyfrowy
High Light:

urządzenie do spawania ultradźwiękowego

,

ciągłe spawanie ultradźwiękowe

20 kHz wysoka amplituda ultradźwiękowa obróbka udarowa odprężanie spoiny

Parametr:

Model nr. UIT20
Częstotliwość ultradźwiękowa 20 Khz
Maksymalna wydajność 800 wat
Amplituda 40um
Zasilacz 220 V / 50–60 Hz
Generator ultradźwiękowy Rozmiar 250 (szer.) X 310 (dł.) X 135 (wys.) Mm
Waga 5 kg
Funkcja Regulowana amplituda ultradźwięków

Cechy:

1. Wysoka moc i dobry efekt uderzenia

2. Wysoka niezawodność i długa żywotność

3. Lekki, przenośny i łatwy w obsłudze

4. Dobrze zaprojektowany i szeroko stosowany

5. Znacząca oszczędność energii i redukcja kosztów

6. Szczątkowe naprężenie rozciągające w warstwie powierzchniowej spoiny metalowej zostaje zmienione na naprężenie ściskające, co znacznie poprawia trwałość zmęczeniową konstrukcji metalowej.

7. Zmień strukturę ziaren metalu w warstwie powierzchniowej, aby uczynić ją warstwą odkształcającą z tworzywa sztucznego, dzięki czemu znacznie poprawi się wytrzymałość i twardość metalowej warstwy powierzchniowej.

8. Popraw geometrię spoiny i zmniejsz koncentrację naprężeń.

9. Zmień pole naprężenia spawalniczego, znacznie zmniejsz odkształcenie spawalnicze i popraw stabilność wymiarową obrabianego przedmiotu.

Co to jest ultradźwiękowe leczenie udarowe

Ultradźwiękowa obróbka udarowa jest metodą skutecznego usuwania resztkowego naprężenia rozciągającego na powierzchni przedmiotu obrabianego lub strefy spawania i tworzenia naprężenia ściskającego na powierzchni przedmiotu obrabianego. Może znacznie poprawić trwałość zmęczeniową i wytrzymałość zmęczeniową złączy spawanych. Po spawaniu obszar palca jest przetwarzany w celu wygładzenia przejścia, zmniejszając w ten sposób koncentrację naprężeń spowodowaną pozostałą wysokością i eliminując wady na powierzchni palca; jednocześnie generowane jest duże ściskające odkształcenie plastyczne u palca, co powoduje szczątkowe naprężenie ściskające i dostosowuje pole Naprężenie szczątkowe spawania oraz wzmacnia i utwardza ​​obszar palca. Powyższe czynniki skutecznie poprawiają wytrzymałość zmęczeniową złączy spawanych.
Skrzynka zasilająca do sterowania urządzeniami ultradźwiękowymi naszej firmy przyjmuje modułową konstrukcję i jest wytwarzana przez zastosowanie zaawansowanej technologii produkcji opartej na użyciu wysokiej jakości materiałów i komponentów. Zasilacz sterujący ma system śledzenia z zablokowaną fazą częstotliwości i jako pierwszy wprowadza w pełni cyfrowy zasilacz sterujący. Realizuje automatyczne skanowanie częstotliwości, wykrywanie, śledzenie, automatyczne wykrywanie i ochronę przed awarią, zaprogramowaną kontrolę regulacji mocy i korekcji impedancji, dialog człowiek-maszyna, aktualizację oprogramowania itp. Operacja jest bardzo wygodna i niezawodna.
Duża ilość danych eksperymentalnych pokazuje, że uderzenie ultradźwiękowe może zwiększyć wytrzymałość zmęczeniową złączy spawanych ze stali o 60 ~ 180% i wydłużyć żywotność zmęczeniową o 10 ~ 135 razy; zwiększyć wytrzymałość zmęczeniową spawanych połączeń z aluminium i tytanu z metali nieżelaznych o 26 ~ 48% i wydłużyć żywotność zmęczeniową 5 ~ 45 razy.
Produkty do pistoletów ultradźwiękowych stworzyły również szereg produktów, które mogą być szeroko stosowane na statkach, petrochemii, lotnictwie, kolei, turbinach wiatrowych, mostach stalowych lub kompozytowych, maszynach do podnoszenia ciężkich i innych dziedzinach, odpowiednich do przetwarzania konstrukcji spawanych po spawaniu z różnych materiałów Aby osiągnąć cel przedłużenia trwałości zmęczeniowej spawanej konstrukcji i poprawy jej wytrzymałości zmęczeniowej oraz może w pewnym stopniu wyeliminować naprężenia procesu spawania i naprężenia szczątkowe, jest on szczególnie odpowiedni do obróbki zwykłych połączeń po spawaniu, złącza nośne i złącza spawane z różnych materiałów.


Podanie:

  • Zwiększanie wydajności i jakości

  • Redukcje kosztów

  • Poprawa życia zmęczeniowego

  • Obróbka skomplikowanych części geometrycznych

  • Kontrola procesu i powtarzalność

  • Niska chropowatość (patrz zdjęcie powyżej)

  • Krótszy czas cyklu leczenia

  • Zmniejszenie zużycia kulek, energii i sprężonego powietrza

  • Integracja z linią produkcyjną (Lean Manufacturing)

Obszary zastosowania pistoletów udarowych: branże, które mają surowe wymagania dotyczące stabilności i wytrzymałości spoiny. Takich jak: mosty, energia elektryczna; okrętownictwo; zbiornik ciśnieniowy, konstrukcja stalowa i inne branże spawalnicze metali.


Szczegóły kontaktu
Hangzhou Powersonic Equipment Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: admin

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)