Dom ProduktyNarzędzie do spawania ultradźwiękowego

Indywidualna konstrukcja spawarki ultradźwiękowej do spawania tworzyw sztucznych

Orzecznictwo
Chiny Hangzhou Powersonic Equipment Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Hangzhou Powersonic Equipment Co., Ltd. Certyfikaty
Im Online Czat teraz

Indywidualna konstrukcja spawarki ultradźwiękowej do spawania tworzyw sztucznych

Indywidualna konstrukcja spawarki ultradźwiękowej do spawania tworzyw sztucznych
Indywidualna konstrukcja spawarki ultradźwiękowej do spawania tworzyw sztucznych Indywidualna konstrukcja spawarki ultradźwiękowej do spawania tworzyw sztucznych Indywidualna konstrukcja spawarki ultradźwiękowej do spawania tworzyw sztucznych

Duży Obraz :  Indywidualna konstrukcja spawarki ultradźwiękowej do spawania tworzyw sztucznych

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Rps-sonic
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: rps-SH3510
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1SZT
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: DREWNIANE PUDEŁKO
Czas dostawy: 5-8 dni
Zasady płatności: T/T, Western Union
Możliwość Supply: 200 SZTUK / MIESIĄC

Indywidualna konstrukcja spawarki ultradźwiękowej do spawania tworzyw sztucznych

Opis
Nazwa: zgrzewarka ultradźwiękowa z tworzywa sztucznego Częstotliwość: 35 Khz
Moc: 1500W Wysokość ramy w max: 180mm
High Light:

DIY spawarka ultradźwiękowa

,

ciągłe spawanie ultradźwiękowe

Spawacz plastikowy 35 Khz z bezpłatną usługą projektowania połączeń ultradźwiękowych

Parametr:

Częstotliwość 35 Khz 40 kHz
Generator 1500 W / 1000 W. 800 W / 1200 W.
Model spawalniczy Model energii modelu czasu, model mocy, model głębokości
Mikroregulacja odległości Dokładność 20–100 mm: 0,01 mm
Wysokość ramy w max 180 mm
Napięcie wejściowe 220 V / 110 V.

Funkcjonować

1. Automatyczne śledzenie częstotliwości: inteligentny system sterowania, automatyczne śledzenie częstotliwości.

2. Regulacja amplitudy Nieskończenie : regulacja amplitudy Nieskończenie, wzrost i spadek amplitudy o 5%;

3. inteligentna ochrona: ochrona przesunięcia częstotliwości, ochrona przed przeciążeniem wyjścia, ochrona przed uszkodzeniem formy;

4. elementy elektryczne: wszystkie elementy pneumatyczne i główne elementy elektroniczne maszyny są importowane z Niemiec i Japonii;

5. struktura kadłuba: rama maszyny przyjmuje specjalną konstrukcję stalową i jest wykonana przez precyzyjną obróbkę aluminium CNC, rama jest bardziej precyzyjna i bardziej stabilna

Proces spawania ultradźwiękowego. Teraz, gdy znasz już główne elementy spawarki ultradźwiękowej, czas zrozumieć, jak działa typowy cykl spawania:
Pierwszym krokiem jest załadowanie części do gniazda ręcznie lub automatycznie - automatyzacja jest stosowana w seriach o dużej objętości. Następnie elementy sterujące spawacza będą działać w jednym z czterech trybów:

Czas spawania. Spawanie według czasu uruchomi sekwencję spawania przez określony czas. Od lat jest to standardowy sposób spawania. Wadą tego procesu jest to, że jest to system z otwartą pętlą (bez sprzężenia zwrotnego). Wraz z pojawieniem się surowych wymagań jakościowych w branżach takich jak medycyna, metoda spawania według czasu nie zawsze może zapewnić wymagany poziom spójności. Jeśli jedna część różni się nieznacznie od drugiej, nie ma informacji zwrotnych uwzględniających różnice. Powoduje to różnice w jakości spoiny i ogólnej charakterystyce części. Dzięki nowym dostępnym czujnikom i zaawansowanym kontrolom opracowano lepsze tryby spawania.

Całkowita energia. Jedną z teorii udanego spawania jest to, że dla danej części potrzebna jest pewna ilość energii przyłożona do interfejsu części, aby uzyskać zadowalające spawanie. Tryb całkowitej energii działa poprzez pomiar mocy pobieranej przez spawacza i dostosowanie czasu trwania procesu spawania, aby osiągnąć pożądany pobór energii (moc x czas = energia). Ta metoda, choć dobra w teorii, jest trudna do przewidzenia rzeczywistej energii przyłożonej do spoiny ze względu na straty w maszynie (np. Utrata energii na urządzeniu).

Collapse (Relative) Distance. Za pomocą enkodera liniowego układ sterowania może zmierzyć odległość, w której klakson zanurza górną część w dolną część podczas spawania. Pomiar rozpoczyna się, gdy klakson początkowo styka się z górną częścią (gdy siłownik opuszcza się), a kończy po osiągnięciu zadanej odległości. Ta wstępnie ustawiona odległość to odległość zawalenia - ilość, o jaką stopi się interfejs między dwiema częściami. Ta metoda jest preferowaną metodą w wielu sytuacjach, ponieważ można dokładnie kontrolować głębokość spoiny.

Absolutna odległość. Gdy ogólne wymiary spawanej części są krytyczne, preferowaną metodą jest „odległość bezwzględna”. Za pomocą enkodera liniowego spawacz będzie kontynuował cykl spawania, aż do osiągnięcia określonego ogólnego wymiaru części (zazwyczaj całkowitej wysokości). Metody całkowitej energii, odległości opadania i odległości bezwzględnej zawierają pętle sprzężenia zwrotnego, co czyni je systemami zamkniętymi.

Po wybraniu trybu sterowania siłownik wciska stos. Klakson ostatecznie styka się z górną częścią i przykładane jest obciążenie. Tymczasem zasilacz dostarcza prąd do przetwornika, który przekazuje wibracje o wysokiej częstotliwości przez wzmacniacz i klakson. Klakson przykłada tę falę ultradźwiękową do spawanych części. Jedna z części zazwyczaj ma na interfejsie dyrektora ds. Energii. Reżyser energii to niewielki profilowany grzbiet o wysokości nieco poniżej 1 milimetra i bokach pod kątem 60-90 stopni. Z powodu wibracji i tarcia dyrektor energii stopi się i utworzy wiązanie molekularne z powierzchnią drugiej części. Czas zgrzewania zwykle zajmuje mniej niż sekundę, po czym spoina jest szybko schładzana ze względu na to, że temperatury topnienia pozostają zlokalizowane w interfejsie części. Nie ma też czasu na wyleczenie. Następnie siłownik jest całkowicie schowany, a części można usunąć ręcznie lub automatycznie.


Zalety:

Zalety spawania ultradźwiękowego polegają na tym, że generują niższe koszty produkcji, tworzą bardzo skuteczne połączenie z wysokiej jakości uszczelnieniem, które nie wymaga wypełniaczy, i mają krótsze czasy spawania niż w przypadku większości tradycyjnych procedur spawania.

• Spawy o wysokiej wytrzymałości

• Brak materiałów eksploatacyjnych - brak elementów złącznych i klejów

• Szybki - brak czasu utwardzania lub schnięcia. Zgrzewa się w mniej niż sekundę.

• Łatwo zautomatyzowany

• Czysty i precyzyjny

• Nie wymaga wentylacji

• Może wibrować zanieczyszczenia z opakowań

• Zapewnia hermetyczne uszczelnienia odporne na manipulacje

• Niskie zużycie energii - działa w krótkich seriach

• Idealny do produktów lotnych lub wrażliwych na ciepło

• Wykorzystuje standardową moc elektryczną (zarówno 220 V / 110 V)

• Ugruntowana technologia z szerokim wyborem wyposażenia

• Stosunkowo niskie koszty wyposażenia

Przed spawaniem

Po spawaniu

Szczegóły kontaktu
Hangzhou Powersonic Equipment Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: admin

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)