Wyślij wiadomość
Do domu > produkty > Narzędzie do spawania ultradźwiękowego >
Skuteczne ultradźwiękowe narzędzie spawalnicze Wodoodporny ultradźwiękowy spawacz metali

Skuteczne ultradźwiękowe narzędzie spawalnicze Wodoodporny ultradźwiękowy spawacz metali

DIY spawarka ultradźwiękowa

ciągłe spawanie ultradźwiękowe

Miejsce pochodzenia:

CHINY

Nazwa handlowa:

Rps-sonic

Orzecznictwo:

CE

Numer modelu:

rps-WH216

Skontaktuj się z nami

Poprosić o wycenę
Szczegóły Produktu
Nazwa:
sprzęt do spawania ultradźwiękowego
Częstotliwość:
20 Khz
Moc:
5000 W.
Wysokość ramy w max:
280 mm
Warunki płatności i wysyłki
Minimalne zamówienie
1SZT
Cena
Negotiable
Szczegóły pakowania
DREWNIANE PUDEŁKO
Czas dostawy
5-8 dni
Zasady płatności
T/T, Western Union
Możliwość Supply
200 SZTUK / MIESIĄC
Opis produktu

skuteczne wodoodporne elementy elektroniczne do spawania ultradźwiękowego 20kHz

CO TO JEST SPAWANIE ULTRADŹWIĘKOWE?

Mówiąc prościej, spawanie ultradźwiękowe wykorzystuje wibracje o wysokiej częstotliwości do ogrzewania i łączenia dwóch części, które dotykają się pod ciśnieniem. Te wibracje o wysokiej częstotliwości w większości przypadków przekraczają granice ludzkiego słuchu. Zasięg ludzkiego słuchu wynosi od 20 Hz do 20 kHz, podczas gdy częstotliwości ultradźwiękowe stosowane w tych spawaczach zwykle wynoszą od 15 kHz do 75 kHz. Technika ta została opatentowana w latach 60. i po raz pierwszy zastosowana w branży zabawek. Od tego czasu technologia nadal się rozwija i jest wykorzystywana w branżach takich jak medycyna, elektronika, pakowanie i motoryzacja. Spawanie ultradźwiękowe może być stosowane zarówno do tworzyw sztucznych, jak i metali, ale w tym artykule skupimy się przede wszystkim na spawaniu tworzyw sztucznych. Aby lepiej zrozumieć spawanie ultradźwiękowe, sprawdźmy elementy spawacza. Spawanie za pomocą ultradźwięków jest procesem łączenia tworzyw termoplastycznych lub metali z wykorzystaniem ciepła wytwarzanego przez działania mechaniczne, które działają z wysoką częstotliwością. Wytwarzana jest energia elektryczna o wysokiej częstotliwości, która jest przetwarzana na ruch mechaniczny o wysokiej częstotliwości. Przyłożoną siłę stosuje się w połączeniu z ruchem mechanicznym, aby wytworzyć tarcie cieplne na powierzchniach współpracujących lub obszarach połączeń metali lub tworzyw termoplastycznych. To tarcie cieplne powoduje, że części stapiają się razem, tworząc wiązanie molekularne, które jest wzmacniane po ochłodzeniu materiałów. W przypadku metali tarcie cieplne podnosi temperatury powierzchni metalowych do około jednej trzeciej temperatury topnienia. Zamiast topienia metali tarcie cieplne usuwa błony i tlenki metali z powierzchni metalowych, umożliwiając atomom metali przemieszczanie się między powierzchniami i stapianie metali.

Funkcjonować

1. Automatyczne śledzenie częstotliwości: inteligentny system sterowania, automatyczne śledzenie częstotliwości.

2) regulacja amplitudy Nieskończenie : regulacja amplitudy Nieskończenie, wzrost i spadek amplitudy o 5%;

3) inteligentna ochrona: zabezpieczenie przesunięcia częstotliwości, zabezpieczenie przed przeciążeniem wyjścia, ochrona przed uszkodzeniem formy;

4 elementy elektryczne: wszystkie elementy pneumatyczne i główne elementy elektroniczne maszyny są importowane z Niemiec i Japonii;

5 struktura kadłuba: rama maszyny przyjmuje specjalną konstrukcję stalową i jest wykonana przez precyzyjną obróbkę aluminium CNC, rama jest bardziej precyzyjna i bardziej stabilna

Parametr:

Częstotliwość

15 Khz

20 kHz

Generator

3000 W / 5000 W.

2000 W / 3000 W.

Model spawalniczy

Model energii modelu czasu, model mocy, model głębokości

Mikroregulacja odległości

Dokładność 20–100 mm: 0,01 mm

Wysokość ramy w max

280 mm

Napięcie wejściowe

220 V / 110 V.

Aplikacje
Montaż ultradźwiękowy jest metodą z wyboru do wielu zastosowań, między innymi na rynku motoryzacyjnym, AGD, medycznym, tekstylnym, opakowaniowym, zabawkowym i elektronicznym. Podstawowe zalety montażu ultradźwiękowego - szybkie, mocne, czyste i niezawodne spoiny - są wspólne na wszystkich rynkach.

Urządzenie Na tym dużym rynku ważna jest hermetyczność, wytrzymałość, a także wygląd kosmetyczny. Zastosowania obejmują: żelazko parowe, korpus pompy, różdżkę odkurzacza i ramię natryskowe zmywarki.
Automobilowy Hermetyczne uszczelnienia w aplikacjach takich jak soczewki, filtry i zawory. Inne zastosowania obejmują: drzwiczki schowka, zestaw wskaźników, rozdzielacz powietrza i czujnik masowego przepływu powietrza.
Biznes „Czyste” zespoły o zmniejszonej zawartości cząstek stałych są wytwarzane na dyskach do przechowywania informacji. Inne zastosowania obejmują montaż kaset z taśmą oraz kaset audio i wideo.
Konsument W produkcji Swatch® stosowane są precyzyjne operacje spawania, łączenia i formowania.
Elektryczny Wiele aplikacji do układania i wstawiania jest często zautomatyzowanych w celu uzyskania dużych wymagań produkcyjnych przy niezmiennej niezawodności. Zastosowania obejmują: bloki zacisków, złącza, przełączniki (np. Przełączniki, zapadki, obrotowe szybkie i membranowe) oraz zespoły szpulki.
Medyczny Brak zanieczyszczenia i możliwość pracy w czystym pomieszczeniu są równie ważne jak wytrzymałość spoiny. Niezawodne, powtarzalne zespoły dla krytycznych urządzeń podtrzymujących życie są wytwarzane z nowymi możliwościami kontroli procesu. Zastosowania obejmują: filtr tętniczy, zbiornik kardiometryczny, filtr krwi / gazu, maskę na twarz i iglicę / filtr IV.
Opakowanie Od aseptycznych opakowań po tubki z pastą do zębów, zdolność ultradźwiękowego montażu do uszczelniania poprzez zanieczyszczenie produktu w obszarze połączenia jest główną zaletą. Oprócz dobrego wyglądu kosmetycznego, zespół ultradźwiękowy zapewnia uszczelnienia dla opakowań typu blister. Zastosowania obejmują: dozownik przypraw, opakowanie blistrowe, torebkę z sokiem, karton z sokiem i kubki papierowe powlekane plastikiem.
Zabawki W tej wysoce konkurencyjnej branży eliminacja klejów, śrub i rozpuszczalników lub innych materiałów eksploatacyjnych stanowi dodatkową zaletę w stosunku do mocnych, bezpiecznych i bezbłędnych zespołów.

Spawanie kart RFID

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Narzędzie do spawania ultradźwiękowego Dostawca. Prawa autorskie © 2020-2023 ultrasonicweldingtool.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.