Wyślij wiadomość
Do domu > produkty > Narzędzie do obróbki ultradźwiękowej >
Obrotowe narzędzie do obróbki ultradźwiękowej Wiercenie wspomagane ultradźwiękami

Obrotowe narzędzie do obróbki ultradźwiękowej Wiercenie wspomagane ultradźwiękami

wiercenie ultradźwiękowe

elementy do frezowania ultradźwiękowego

Miejsce pochodzenia:

CHINY

Nazwa handlowa:

Rps-sonic

Orzecznictwo:

CE

Numer modelu:

RPS-HM20

Skontaktuj się z nami

Poprosić o wycenę
Szczegóły Produktu
Częstotliwość:
20kHz
Moc:
1000 W.
Amplituda:
15 ~ 50um
Overcut luki:
0,02–0,1
Warunki płatności i wysyłki
Minimalne zamówienie
1SZT
Cena
Negotiable
Szczegóły pakowania
Pudełko tekturowe
Czas dostawy
5-8 dni
Zasady płatności
T/T, Western Union
Możliwość Supply
200 SZTUK / MIESIĄC
Opis produktu

20 Khz Obrotowa ultradźwiękowa obróbka kompozytów z osnową ceramiczną

Wprowadzenie:

Pozycja Parametr
Ścierny Węglik boru, tlenek glinu i węglik krzemu
Rozmiar ziarna (d0) 100 - 800
Częstotliwość wibracji (f) 19 - 25 kHz
Amplituda wibracji (a) 15–50 µm
Materiał narzędzia Miękki stalowy stop tytanu
Współczynnik zużycia Wolfram 1,5: 1 i szkło 100: 1
Overcut luki 0,02-0,1 mm

Ostatnio popularny stał się proces mielenia ultradźwiękowego.

Frezowanie ultradźwiękowe to nowa technologia obróbki ultradźwiękowej , która może przetwarzać wszelkiego rodzaju twarde i kruche materiały. Wykorzystuje proste narzędzia do kształtowania i opiera się na idei produkcji warstwowej w szybkich prototypach. Wykorzystuje usuwanie warstw do obróbki twardych i kruchych materiałów. Ponieważ siła makro między przedmiotami jest niewielka, utratę narzędzia można zakupić i skompensować, a charakterystykę obróbki złożonych trójwymiarowych konturów można zrealizować.

Generator ultradźwiękowy przekształca energię elektryczną w drgania elektryczne o częstotliwości ultradźwiękowej z pewną mocą i przekształca wibrację ultradźwiękową w wibrację mechaniczną za pośrednictwem konwertera. W tym momencie amplituda jest niewielka, a amplituda narzędzia zamocowanego na końcu pręta do podsuwania jest zwiększana do 0,01-0,15 mm za pomocą pręta do rozszerzania amplitudy. Wykorzystaj wibracje ultradźwiękowe (16 ~ 25 kHz) powierzchni końcowej narzędzia, aby zawiesić cząstki w cieczy roboczej wyciąć i szlifować powierzchnię przedmiotu obrabianego w celu uzyskania obróbki.

Ten proces nadaje się do przetwarzania różnych kruchych materiałów metalowych, takich jak szkło, ceramika, półprzewodniki, klejnoty i diamenty. Może przetwarzać różne złożone kształty otworów, wnęk i powierzchni. Obrabiana powierzchnia nie ma naprężeń szczątkowych, warstwy uszkodzeń, wysokiej dokładności obróbki, dokładności wymiarowej aż do procesu obróbki, niewielkich naprężeń, niewielkiego wpływu ciepła i może przetwarzać cienkie zdeformowane części, takie jak cienki beton i cienkie elementy.
Ultradźwiękowy obrotowy róg wibracyjny jest stosowany głównie w precyzyjnych obrabiarkach CNC i centrach obróbczych CNC. W przypadku „twardych, kruchych, lepkich” i innych specjalnych materiałów i materiałów kompozytowych można wykonać wiercenie (mikrootwory, głębokie otwory), frezowanie, szlifowanie, honowanie i inne metody przetwarzania.

Róg obrotowy z wibracją ultradźwiękową

Ultradźwiękowy obrotowy uchwyt wibracyjny ma zalety wysokiej prędkości, bez szczotki węglowej, bez łożyska, bezobsługowej i nieprzerwanej pracy. Ma cechy automatycznego śledzenia częstotliwości ultradźwiękowej i utrzymywania klaksonu w najlepszym punkcie rezonansowym. Ultradźwiękowy uchwyt klaksonu wibracyjnego jest podłączony do wału głównego i współpracuje z ultradźwiękowym sygnalizatorem energetycznym w celu realizacji konwersji energii (dźwięku, elektryczności i maszyn). W tym samym czasie klakson obraca się, a klakson jest mieszany z drganiami o wysokiej częstotliwości od 20 000 do 50 000 razy na sekundę. Powierzchnia materiału jest miażdżona, tworząc mikro-ślady, które mogą łatwo usunąć resztki powierzchni przetworzonej materiał.

Jest to idealny produkt instalowany na wrzecionach wszelkiego rodzaju zwykłych i CNC obrabiarek obrotowych CNC do zmniejszania oporu, poprawy integralności powierzchni, przekształcania obrabiarek i modernizacji przedsiębiorstwa.

Zalety ultradźwiękowego przetwarzania wibracji obrotowych

★ Prosta instalacja

★ Popraw integralność powierzchni przetwarzanych materiałów

★ Wydłuż żywotność narzędzia

★ Zrealizować frezowanie na zimno

★ Zmniejszyć opór frezowania podczas obróbki narzędzia

★ Zmniejszyć naprężenia resztkowe na powierzchni przetwarzanych materiałów

★ Szybka obróbka obrabiarki może być realizowana, gdy używane są obrabiarki o niskiej prędkości

★ Popraw wydajność przetwarzania

★ JT, BT, HSK, prosty uchwyt i inne specyfikacje można dostosować do wrzeciona obrabiarki użytkownika


Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Narzędzie do spawania ultradźwiękowego Dostawca. Prawa autorskie © 2020-2023 ultrasonicweldingtool.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.