Dom ProduktyNarzędzie do obróbki ultradźwiękowej

Narzędzie do obróbki ultradźwiękowej stopu aluminium Wysoka wytrzymałość Długa żywotność

Orzecznictwo
Chiny Hangzhou Powersonic Equipment Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Hangzhou Powersonic Equipment Co., Ltd. Certyfikaty
Im Online Czat teraz

Narzędzie do obróbki ultradźwiękowej stopu aluminium Wysoka wytrzymałość Długa żywotność

Narzędzie do obróbki ultradźwiękowej stopu aluminium Wysoka wytrzymałość Długa żywotność
Narzędzie do obróbki ultradźwiękowej stopu aluminium Wysoka wytrzymałość Długa żywotność Narzędzie do obróbki ultradźwiękowej stopu aluminium Wysoka wytrzymałość Długa żywotność Narzędzie do obróbki ultradźwiękowej stopu aluminium Wysoka wytrzymałość Długa żywotność

Duży Obraz :  Narzędzie do obróbki ultradźwiękowej stopu aluminium Wysoka wytrzymałość Długa żywotność

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Rps-sonic
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: RPS-HM20
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1SZT
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Pudełko tekturowe
Czas dostawy: 5-8 dni
Zasady płatności: T/T, Western Union
Możliwość Supply: 200 SZTUK / MIESIĄC

Narzędzie do obróbki ultradźwiękowej stopu aluminium Wysoka wytrzymałość Długa żywotność

Opis
Częstotliwość: 20kHz Moc: 1000 W.
Amplituda: 15 ~ 50um Overcut luki: 0,02–0,1
High Light:

obrotowa obróbka ultradźwiękowa

,

wiercenie ultradźwiękowe

20KHz ultradźwiękowe wspomaganie wibracjami stopu aluminium

Parametr

Pozycja Parametr
Ścierny Węglik boru, tlenek glinu i węglik krzemu
Rozmiar ziarna (d0) 100 - 800
Częstotliwość wibracji (f) 19 - 25 kHz
Amplituda wibracji (a) 15–50 µm
Materiał narzędzia Miękki stalowy stop tytanu
Współczynnik zużycia Wolfram 1,5: 1 i szkło 100: 1
Overcut luki 0,02-0,1 mm

Wprowadzenie:

Ultradźwiękowe cięcie wibracyjne to specjalna technologia cięcia, która powoduje, że narzędzie wibruje z dużą prędkością w kierunku cięcia z częstotliwością 20-40 KHz. Ultradźwiękowe cięcie wibracyjne jest rodzajem cięcia impulsowego z mikroskopowej perspektywy. W cyklu wibracji efektywny czas cięcia narzędzia jest bardzo krótki. Narzędzie jest całkowicie oddzielone od wiórów przedmiotu obrabianego przez większość czasu w cyklu wibracji, a narzędzie ma sporadyczny kontakt z wiórem przedmiotu obrabianego. , Ciepło cięcia jest znacznie zmniejszone i podczas zwykłego cięcia nie występuje zjawisko „dawania noża”.

Dzięki tego rodzaju cięciu wibracyjnemu precyzyjną obróbkę można wykonywać na zwykłych obrabiarkach. Tolerancje kształtu i położenia, takie jak okrągłość, cylindryczność, płaskość, równoległość i prostoliniowość, zależą głównie od dokładności wrzeciona obrabiarki i szyn prowadzących i mogą osiągnąć maksymalnie zero błędów. Umożliwia zastąpienie szlifowania samochodem, zastąpienie zawiasu wiertarką i szlifowanie frezem. W porównaniu do szybkiego cięcia twardego nie wymaga nadmiernej sztywności maszyny i nie uszkadza struktury powierzchni przedmiotu obrabianego. W wykańczaniu zakrzywionych części konturu można go konturować za pomocą tokarek CNC, centrów obróbczych itp., Co pozwala zaoszczędzić drogie szlifierki CNC Koszty zakupu. Ultradźwiękowe cięcie wibracyjne służy do wykańczania różnych części, które są trudne do szlifowania i wymagają wysokiej jakości powierzchni i dokładności. Ma wielkie zalety. Ultradźwiękowe urządzenie do cięcia wibracyjnego składa się z generatora ultradźwiękowego, przetwornika, klaksonu i noża. Sygnały elektryczne o wysokiej częstotliwości emitowane przez generator ultradźwiękowy są przetwarzane przez przetwornik na wibrację mechaniczną o wysokiej częstotliwości i klakson. Amplituda wibracji jest wzmacniana i przyłożona do podpory. Zasadniczo element składający się z przetwornika i klaksonu nazywa się wibracyjnym dźwiękiem.

Podanie:


1. Przetwarzanie trudnych do cięcia materiałów: stali nierdzewnej, stali hartowanej, stali szybkotnącej, stopu tytanu, stopu wysokotemperaturowego, żeliwa hartowanego na zimno oraz materiałów niemetalicznych, takich jak ceramika, szkło, kamień itp. ., które są trudne do przetworzenia z powodu właściwości mechanicznych, fizycznych i chemicznych, takich jak zastosowanie cięcia ultradźwiękowego, może to ułatwić.
2. Cięcie trudnych do obróbki części: takich jak smukłe części wału, które są łatwe do zginania i odkształcania, głębokie otwory o małej średnicy, części o cienkich ściankach, części o cienkich tarczach i precyzyjne gwinty o małej średnicy, a także złożone kształty, wysoka dokładność obróbki i wymagania dotyczące jakości powierzchni Komponenty.
3. Cięcie detalu o wysokiej precyzji i jakości powierzchni.
4. Trudne usuwanie wiórów i łamanie wiórów.
Po czwarte, zastosowanie ultradźwiękowego układu wibracyjnego: szeroko stosowane w lotnictwie, lotnictwie, wojsku i innych dziedzinach.


Szczegóły kontaktu
Hangzhou Powersonic Equipment Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: admin

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)