Dom ProduktyNarzędzie do obróbki ultradźwiękowej

20Khz Ultradźwiękowe narzędzie do obróbki Ultradźwiękowe wspomaganie wibracji Cięcie szkła ceramicznego

Orzecznictwo
Chiny Hangzhou Powersonic Equipment Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Hangzhou Powersonic Equipment Co., Ltd. Certyfikaty
Im Online Czat teraz

20Khz Ultradźwiękowe narzędzie do obróbki Ultradźwiękowe wspomaganie wibracji Cięcie szkła ceramicznego

20Khz Ultradźwiękowe narzędzie do obróbki Ultradźwiękowe wspomaganie wibracji Cięcie szkła ceramicznego
20Khz Ultradźwiękowe narzędzie do obróbki Ultradźwiękowe wspomaganie wibracji Cięcie szkła ceramicznego 20Khz Ultradźwiękowe narzędzie do obróbki Ultradźwiękowe wspomaganie wibracji Cięcie szkła ceramicznego 20Khz Ultradźwiękowe narzędzie do obróbki Ultradźwiękowe wspomaganie wibracji Cięcie szkła ceramicznego

Duży Obraz :  20Khz Ultradźwiękowe narzędzie do obróbki Ultradźwiękowe wspomaganie wibracji Cięcie szkła ceramicznego

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Rps-sonic
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: RPS-HM20
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1SZT
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Pudełko tekturowe
Czas dostawy: 5-8 dni
Zasady płatności: T/T, Western Union
Możliwość Supply: 200 SZTUK / MIESIĄC

20Khz Ultradźwiękowe narzędzie do obróbki Ultradźwiękowe wspomaganie wibracji Cięcie szkła ceramicznego

Opis
Częstotliwość: 20kHz Moc: 1000 W.
Amplituda: 15 ~ 50um Overcut luki: 0,02–0,1
High Light:

wiercenie ultradźwiękowe

,

elementy do frezowania ultradźwiękowego

20KHz ultradźwiękowe wspomagane wibracjami cięcie do cięcia ceramiki i szkła

Parametr

Pozycja Parametr
Ścierny Węglik boru, tlenek glinu i węglik krzemu
Rozmiar ziarna (d0) 100 - 800
Częstotliwość wibracji (f) 19 - 25 kHz
Amplituda wibracji (a) 15–50 µm
Materiał narzędzia Miękki stalowy stop tytanu
Współczynnik zużycia Wolfram 1,5: 1 i szkło 100: 1
Overcut luki 0,02-0,1 mm

Wprowadzenie:

Technologia aplikacji cięcia ultradźwiękowego

ultradźwiękowe wspomagane wibracjami cięcie do cięcia ceramiki i szkła może być stosowane do przetwarzania elementów elektronicznych (elementy ceramiczne) i elementów optycznych (elementy optyczne i elektroniczne, elementy komunikacji optycznej). Cięte są trudne materiały do ​​cięcia, takie jak ceramika.

Problemy napotykane w przeszłości podczas obróbki trudnych do cięcia materiałów
Podczas cięcia trudnych do cięcia materiałów, takich jak szkło, ceramika, metale i żywice, łatwo występują różne problemy
Ze względu na zjawisko pasywacji cząstek ściernych łopatek ściernych * 1 i zatkania otworów powietrznych * 2, obciążenie obróbkowe wzrasta. Gdy obciążenie technologiczne staje się większe * 3, wióry przedmiotu i powstawanie zadziorów będą się dalej zwiększać, co spowoduje uszkodzenie ostrza ściernicy, nieprawidłowe zużycie i wypalenie przedmiotu obrabianego.
* 1 Cząstki ścierne na głowicy ściernicy są zużyte, a powierzchniowe cząstki ścierne są pasywowane. W tym stanie ostrza ściernicy nie można normalnie przetwarzać.
* 2 Cząstek ściernych na powierzchni nie można wystawać, ponieważ resztki po szlifowaniu i klej samoprzylepny przedmiotu obrabianego są przyklejone do głowicy tarczy ściernej. W tym stanie, podobnie jak w przypadku pasywacji ziarna ściernego, ostrza ściernicy nie można normalnie przetwarzać.
* 3 Zastosowanie drobniejszych cząstek ściernych lub zwiększenie prędkości posuwu zwiększy obciążenie obróbki. Obserwując zmianę wartości prądu wrzeciona, możesz potwierdzić, czy obciążenie obróbki wzrasta.

Ponieważ zakres zastosowania tego rodzaju ostrza ściernicy jest ograniczony, aby zapobiec występowaniu pasywacji ziaren ściernych i zatykania porów przy wyborze środka wiążącego, proces wymaga umiarkowanego zużycia ostrza ściernicy, więc środek wiążący używana jest inna niż żywica Będzie to trudniejsze. Ponadto, nawet przy wyborze wielkości ziaren ściernych, konieczne jest użycie większych ziaren ściernych # 320 do # 600.
Aby rozwiązać wyżej wymienione problemy podczas przetwarzania trudnych do cięcia materiałów, nasza firma się rozwinęła

Technologia cięcia ultradźwiękowego jako jedno z jej rozwiązań.

Podczas korzystania z technologii ultradźwiękowej do cięcia wibracje przód-tył generowane przez wibrator ultradźwiękowy zainstalowany za wałem głównym są przenoszone na zewnętrzną część tarczy ściernej poprzez oparcie wału głównego i tarczy ściernej i przekształcane w ruch rozprężny w kierunku promieniowym. Dzięki tej metodzie konwersji drgań można uzyskać idealny kierunek drgań wymagany do obróbki ultradźwiękowej.

Podanie:


1. Przetwarzanie trudnych do cięcia materiałów: stali nierdzewnej, stali hartowanej, stali szybkotnącej, stopu tytanu, stopu wysokotemperaturowego, żeliwa hartowanego na zimno oraz materiałów niemetalicznych, takich jak ceramika, szkło, kamień itp. ., które są trudne do przetworzenia z powodu właściwości mechanicznych, fizycznych i chemicznych, takich jak zastosowanie cięcia ultradźwiękowego, może to ułatwić.
2. Cięcie trudnych do obróbki części: takich jak smukłe części wału, które są łatwe do zginania i odkształcania, głębokie otwory o małej średnicy, części o cienkich ściankach, części o cienkich tarczach i precyzyjne gwinty o małej średnicy, a także złożone kształty, wysoka dokładność obróbki i wymagania dotyczące jakości powierzchni Komponenty.
3. Cięcie detalu o wysokiej precyzji i jakości powierzchni.
4. Trudne usuwanie wiórów i łamanie wiórów.
Po czwarte, zastosowanie ultradźwiękowego układu wibracyjnego: szeroko stosowane w lotnictwie, lotnictwie, wojsku i innych dziedzinach.


Szczegóły kontaktu
Hangzhou Powersonic Equipment Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: admin

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)