Wyślij wiadomość
Do domu > produkty > Narzędzie do obróbki ultradźwiękowej >
Ultradźwiękowy analizator impedancji 1 kHz 500 kHz o wysokiej czułości do testowania przetworników

Ultradźwiękowy analizator impedancji 1 kHz 500 kHz o wysokiej czułości do testowania przetworników

8-calowy ultradźwiękowy analizator impedancji ekranu

ultradźwiękowy analizator impedancji 500 Khz

analizator ultradźwiękowy częstotliwości 1 khz

Miejsce pochodzenia:

Chiny

Nazwa handlowa:

Rps-sonic

Orzecznictwo:

CE

Numer modelu:

PV520A

Skontaktuj się z nami

Poprosić o wycenę
Szczegóły Produktu
Częstotliwość:
1 kHz-1 MHz
Precyzja testu:
<0,1%
Test prędkości:
5s
Precyzja częstotliwości:
±10ppm
Rozdzielczość fazy:
0,15
Temperatura pracy:
10 ~ 40 stopni Celsjusza
Zakres impedancji:
1Ω~1MΩ
Nazwa produktu:
Ultradźwiękowy analizator impedancji 1 kHz 500 kHz o wysokiej czułości do testowania przetworników
Warunki płatności i wysyłki
Minimalne zamówienie
1 szt
Cena
negotiable
Szczegóły pakowania
Karton
Czas dostawy
1 dzień
Zasady płatności
T / T, Western Union
Możliwość Supply
200 sztuk / miesiąc
Opis produktu

1 ~ 500Khz Wysokiej wrażliwości analizator impedancji ultradźwiękowej do testowania naddźwiękowego rogu i przetwornika

Urządzenia pomiarowe z ekranem dotykowym Analizator impedancji ultradźwiękowej dla przetwornika piezoceramicznego Pzt Konwerter ceramiczny

 

Parametry

 

Pozycja PV520A
Częstotliwość 1Khz~500Khz/ 1Mhz /3Mhz /5Mhz Nieobowiązkowe
Cechy produktu Przenośny, 8-calowy ekran, pełny ekran dotykowy.
Wymiar L24cm,W19cm,H10cm
Wskaźnik pomiaru Wszystkie parametry, wykres.
Dokładność pomiaru < 0,5%
Prędkość pomiarowa 5/S jednorazowy przejście (600 punktów skanowania) regulowany
Dokładność częstotliwości ± 10 ppm
Zakres impedancji 1Ω~1MΩ
Krok częstotliwości 0.1Hz~jakikolwiek

 

 

Opis

 

Piezoview Ultrasonic Impedance Tester, nazywany również Ultrasonic Frequency Measuring Instrument, Ultrasonic Transducer Parameter Analyzer, Ultrasonic Transducer Impedance Tester,Analizator wydajności ultradźwiękowejInstrument ten składa się z dwóch części: sprzętu i oprogramowania.Produkt może mierzyć i oceniać parametry, jakość i jakość różnych urządzeń i urządzeń, takich jak głowice ultradźwiękowe (formy ultradźwiękowe), piezoelektryczne arkusze ceramiczne, przetworniki piezoelektryczne, ultradźwiękowe urządzenia czyszczące,maszyny do spawania ultradźwiękowego, kruszywki ultradźwiękowe, urządzenia do przetwarzania ultradźwięków itp.

 

Zakres częstotliwości: 1KHz~1MHz

 

Nowe w 2021 roku: Ultradźwiękowy analizator impedancji,Produkty z serii ultradźwiękowych analizatorów komponentów PV520A są wspólnie opracowywane przez Wydział Automatyki Uniwersytetu Tsinghua i Instytut Akustyki, Chińskiej Akademii Nauk, i są wykorzystywane do kompleksowych rozwiązań do wykrywania piezoelektrycznych urządzeń ultradźwiękowych i sprzętu.

 

PV520A jest nową generacją analizatora komponentów ultradźwiękowych opracowanego na podstawie PV70A-P (wersja komputerowa) i PV70A-D (wersja z wbudowanym wyświetlaczem), łącząc zalety obu pierwszych.Jego cechy charakterystyczne są następujące::

1Duży ekran i pełny ekran dotykowy sprawiają, że PV520A ma doświadczenie operacyjne PV70A-P (wersja komputerowa) bez kłopotliwego uczucia obsługi komputera.

2Opierając się na nowej, bardzo silnej mocy przetwarzania danych procesora ARM, dokładność pomiarów PV520A jest znacznie wyższa niż PV70A-D (wbudowana wersja wyświetlacza),który może osiągnąć poziom PV70A-P (wersja komputerowa).

3. Działanie dotykowe na pełnym ekranie jest bardziej przyjazne dla użytkownika i nie ma potrzeby dużej liczby fizycznych przycisków PV70A-D (wbudowana wersja wyświetlacza),więc obsługa instrumentu staje się bardzo prosta, przy tym rozmiar produktu jest mniejszy, waga jest lżejsza i przenośność jest lepsza.

4Można go podłączyć do komputera do obsługi np. PV70A-P, a oprogramowanie jest w pełni kompatybilne, więc użytkownicy nie muszą już znać obsługi oprogramowania.

 

Cechy

 

Sprzęt testowy jest najważniejszą częścią kontroli jakości produktu, dlatego "wiarygodność" produktu jest bardzo ważna.

1Technologia wspólnie opracowana przez Uniwersytet Tsinghua i Instytut Akustyki Chińskiej Akademii Nauk.

2Minęło 15 lat odkąd nasze produkty z serii PV60A/70A zostały wprowadzone na rynek w 2001 roku.Zostały one wykorzystane przez tysiące klientów w przemyśle i stały się de facto standardami pomiarowymi przemysłu ultradźwiękowego.

3W ciągu ostatnich 15 lat ponad 200 uniwersyteckich instytutów badawczych korzystało z naszych instrumentów, ponieważ uniwersyteckie instytuty badawcze często posiadają ponad 200,000 przywożonych instrumentów Agilent 4294ANasze instrumenty były testowane w stosunku do importowanych instrumentów Agilent niezliczone razy.

4Nasze instrumenty zostały wybrane przez wiele niemieckich i amerykańskich firm ultradźwiękowych jako instrumenty testowe.Jeśli wybierzesz instrument wykonany w Chinach, musi opierać się na pełnym zaufaniu.

 

W przypadku pomiarów ultradźwiękowych najważniejsze są wykres okręgu dopuszczalności i wykres logarytmiczny (te dwa wykresy są głównymi metodami oceny kwalifikacji) oraz ponad dziesięć parametrów:częstotliwość rezonansu Fs, maksymalna przewodność Gmax, szerokość pasma F2-F1, częstotliwość antyrezonansowa Fp, współczynnik jakości Qm, wolna pojemność CT, rezystancja dynamiczna R1, indukcja dynamiczna L1, pojemność dynamiczna C1,pojemność statyczna C0, skuteczny współczynnik sprzężenia elektromechanicznego Keff.Przetworniki, maszyny do czyszczenia ultradźwiękowego, spawarki ultradźwiękowe do tworzyw sztucznych, hydroacoustics, materiały magnetostrictive, ultradźwiękowe pulwerizers, ultradźwiękowe atomization, ultradźwiękowe czyszczenie stomatologiczne, radar odwrotny,zakres ultradźwiękowy, fakoemulgacji, usunięcia skalowania ultradźwiękowego, silników ultradźwiękowych oraz wszystkich innych urządzeń i urządzeń, które wykorzystują piezoelektryczne i ultradźwiękowe.

 

Zastosowanie

 

Badanie impedancji przetwornika może mierzyć i oceniać parametry i wydajność różnych urządzeń i urządzeń, takich jak piezoelektryczne arkusze ceramiczne, przetworniki piezoelektryczne,maszyny do czyszczenia ultradźwiękowego, ultradźwiękowych spawarek, kruszyw ultradźwiękowych i urządzeń przetwarzających ultradźwięki.

Ultradźwiękowy analizator impedancji 1 kHz 500 kHz o wysokiej czułości do testowania przetworników 0Ultradźwiękowy analizator impedancji 1 kHz 500 kHz o wysokiej czułości do testowania przetworników 1

Ultradźwiękowy analizator impedancji 1 kHz 500 kHz o wysokiej czułości do testowania przetworników 2Ultradźwiękowy analizator impedancji 1 kHz 500 kHz o wysokiej czułości do testowania przetworników 3

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Narzędzie do spawania ultradźwiękowego Dostawca. Prawa autorskie © 2020-2023 ultrasonicweldingtool.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.